käytän häntä vain seksiin - sekin sopii. Kuka Mies voi seurustella ja kunnioittaa muiden miesten käyttämää naista? Kuulostaa aika epätoivoiselta.
Muslimi-miehillä on oikeus erota jos vaimo paljastuu hääyönä käytetyksi, saman käytännön soisi yleistyvän meilläkin tulevaisuudessa.
Muslimi-miehillä on oikeus erota jos vaimo paljastuu hääyönä käytetyksi, saman käytännön soisi yleistyvän meilläkin tulevaisuudessa.
Vastaukset 15
Vanhimmat
on taas vauhdissa :)
Voi pientä. Olet todella pieni. Sinä vakkari pieni. Huhuilet täällä jonkun suuren isän perään. Miten alas voi nainen vajota? Miten ihmeessä voit tehdä itsellesi sen? Mikä siinä lutkuudessa on niin hienoa? Anna kun arvaan, se on se itsemääräämisoikeus? :D Saat ihan itse määrätä kelle sitä pillua jaat :D
Uijui. No pienestä se on ilo tämän harmauden keskellä revittävä.
PS. On olemassa suurempiakin kuin Suuri Isä. Suuri Isä on vain alkusoittoa sille mitä tuleman pitää...
BUAHHAAHHAHAHAAHHHAHAHAHBBADFSHHAAAAA :D
Voit olla varma että makaan just niin kaikkien kanssa ku mieli tekee ja voit olla varma että tekee
Irtopillu käy aina.
seksikaupoista..Meinaan niitä irtopilluja.
Tuskin muuta saatkaan ja sekös sua risoo:DDD
Buahhhhahhahahahahahhaaaa,,
tsiisus teitä pikkupojat... XD
lapsen naimisesta jos alttarille neitsyt pitää löytää.
Höynäytettävät miehet ..buahahahahahahaaaa
Iloisia ovat kun elmukelmu paukkuu..
Miehiä voi käyttää seksiin mielin määrin..hahahahah
muslimiksi? xDDD
Siis oletko nyt perustamassa jotain omaa hihhulilahkoa?
että Suomessa avioero on sallittua ja ihan yleistäkin. Jos puolisostaan haluaa päästä eroon, niin sen sitten joutuu tekemään virallisesti olipa kristitty, ateisti, muslimi, tai vaikka jainalainen.
t. nainen
järvi tähän kuuluu? Ei vaan, ymmärsin analogian ja sen mukaan vastaan, että jos järvessä riittävän moni käy tautisia airojaan uittamassa niin tervejärkinen soutelija tajuaa tietyn rajan jälkeen jättää kyseisen järven soutamatta. Kuka jaksaa muutenkaan innostua sellaisen järven soutelusta, jonka kaikki muut on jo soutaneet.
Ja se on muutenkin tajuttava suojata hyvin ennen soutua ettei saastuta sitä järveä ja erityisen tärkeää tämä on silloin, jos on käynyt soutelemassa venäjällä tai muissa maksullisissa järvissä.
Lisäksi jos sinulla on oma järvi, niin silloin parempi vaan soudella siinä eikä erehtyä naapurin vesistöön..siinä on se vaara, että joku näkee, eikä tämän jälkeen ole omalle järvelle mitään asiaa.
Eli sinun analogian mukaan kaikki airot ovat läpeensä mätiä.... "riittävän moni käy tautisia airojaan uittamassa niin tervejärkinen soutelija...."
Niin, että kyllä soutelija on vastuussa sen järven puhtaudesta, jos aikoo vastaisuudessakin soudella;)
huolisi huorapukin itselleen mieheksi. ???
TARTTIS SEN MIEKKOSENKI SIT OLLA KOSKEMATON !!!
Muslimivaltioissa nämä itsestään epävarmat nössöäijät käy mm. maksullisissa naisissa ja nussii lampaita jne. ennen naimisiin menoa kun eihän sitä nyt mies voi olla ilman p****a, mutta oman vaimon pitäisi ehdottomasti olla neitsyt.
Tuskimpa vaan.. ;)