En piittaa seksistä, en edes ajattele hankkivani lapsia, mutta naisen apu kotona olisi paikallaan. Rakkautta en halua, enkä seksiä, joten varmaan minulle sopisi sellainen yli 50 vuotias joka on juoksuaikansa juossut ja joka ei pahastu vaikka en haluaisi panna joka hetki.
Mistä sellaisia naisia oikeastaan pitäisi etsiä? Tuttua on, afrikkalaiset ovat käsi ojossa kinuamassa rahaa. kotimaalaiset taas ovat liian isoja, lihavia tai muuten vaan lässähtäneitä, siis kun haluaisin pienen ja kuitenkin tunnollisen naisen kotiin ( ei mitään orjaa kuitenkaan ) niin varmaan aasialainen tulisi kysymykseen.
Tietääkö kukaan linkkiä, josta hoikka, ihan ok näköinen, työssä käyvä, alkoholi ongelmaton mies voisi naista katsastaa. Netin kauttahan niitä moni on tavannut ja suomeen tuonutkin.
Mistä sellaisia naisia oikeastaan pitäisi etsiä? Tuttua on, afrikkalaiset ovat käsi ojossa kinuamassa rahaa. kotimaalaiset taas ovat liian isoja, lihavia tai muuten vaan lässähtäneitä, siis kun haluaisin pienen ja kuitenkin tunnollisen naisen kotiin ( ei mitään orjaa kuitenkaan ) niin varmaan aasialainen tulisi kysymykseen.
Tietääkö kukaan linkkiä, josta hoikka, ihan ok näköinen, työssä käyvä, alkoholi ongelmaton mies voisi naista katsastaa. Netin kauttahan niitä moni on tavannut ja suomeen tuonutkin.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Löysin vaimoni tuolta. Meillä on nyt kolme lasta ja onni kukoistaa.
http://www.asianeuro.com/Finnish/default.cfm?ovchn=GGL&ovcpn=Finnish All Of The World Asia Women&ovcrn=aasia nainen&ovtac=PPC&gclid=CK_Vt9rG2pcCFQpUtAodgjoBDg
Huvittavia nuo treffi-ilmot. 20 v ja tohtorintutkinto löytyy.
Missä?
Olen ollut 3 kertaa naimisissa ja minulla on 2 älykästä poikaa Nigerialaisen meiehen kanssa. Vaikka asun norjassa, voin sanoa että en kadu valintojani, afrikkalainen on hyvä valinta suomalaiselle. Hyvää joulua skotterudista ja onnea vaimon löytämiseen.
näkee ilmoituksia, joissa tarjotaan kotiapua esim.siivousta...eikä maksa maltaita...vois käydä siivoamassa koiran karvat pois...mikäli päätit hankkia kotieläimeksi koiran.Ja niitähän löytyy mm.kenneleistä...siellä on kotimaalaisia hyvin syötettyjä, lihavia hauvoja ja sitten löytyy myös ulkomailta tuotuja tosi terhakoita haukkuja...nuorta ja vanhaa...vieppä omat tuntomerkkisi sinne kenneliin ja anna koiran valita...ehkä sieltä löytyy joku haukku joka sietää sinua...
ilmoitus, että kaunis, ahkera ja frigidi nainen saa paikan mahapalkalla - ei kuitenkaan orjana? -impotentin, suvaitsemattoman äijän luona.
Jotkut kateelliset lepakot ovat selvästi liikkeellä typerine viesteineen kun eivät itse saa hyvä kroppaista ja lämmin sydämistä miestä vierelleen. Impotentti itse olet, maho kana.
riehaannuit!
Osuin näköjään arkaan kohtaan.
vaan osoitit oman tyhmyytes ja se ärsyttää että joku voi todella olla noion TYHMÄ, vaikka haluisin uskoa ihmisistä pelkkää hyvää. Vittu kyllä oot muumio kääpä!
helposti ärsyyntyvä, ikävä ihminen.
Ulkomaalainen puoliso saattaisi tosiaan sopia sinulle, hän kun ei aluksi ymmärtäisi moukkamaisia nimittelyjäsi.
Pitemmän päälle tuskin kukaan viihtyy kanssasi, ellet opettele hieman sivistyneempää käytöstä ja kielenkäyttöä.
Kyllä Googlettamalla löytyy.Kaikki välityspalstat ei tietysti ole rehellisiä.Ottavat rahat ilman vastapalvelusta.
sinä kaipaat siivoojaa. luotettavia, hyviä siivoojia löytyy mielinmäärin. ja jos maksat hänelle extraa, varmasti hän voi pyykkisi pestä ja ruokaa laittaa silloin tällöin sinulle.
Ajattelen lähinnä kumppania, sillä ei siivoojan kanssa voi matkustella ja viettää yhteisiä hetkiä kuten kumppanin kanssa. Olen hankkimassa ravihevosta ja aikani ei riitä kodin ylläpitoon. Perhettä en halua, mutta vaimoke voisi olla avuksi ja itsekin tietenkin hänelle iloksi ja avuksi vastavuoroisesti. Nuoremman jos " ottaa ", niin ehkä hän pian haluaa lapsia tai ikäisensä miehen. Mieluummin sopisi kumppaniksi nainen, joka ei enää halua seksiä niin kovin usein ja osaa arvostaa miestä joka tuo kotiin rahaa ja joka harrastaa omaa aikaa vaativia asioita. hevosen kasvatus kun ei ole yhdellä kädellä hoidettava homma, vaatii paljon aikaa ja omistautumistakin. Mitän seinäruusua en halua, vaan sellaisen kumppanin joka osaa antaa omaa aikaa. Nuorilla tytöillä tuo ei oikein tahdo luonnistua. Kodinhoitaja on käynyt joka toinen viikko ja käy edelleenkin, siivous ei ole ongelma eikä pyykin pesu, mutta ei kaikkea voi ostopalveluina teettää.
"kaikkea ei voi ostopalveluina teettää" - niin, sitä rakkautta ei todella ostamalla saa.
Hmm...
En kyllä osaa neuvoa. Mutta lähinnä huvittaa nää moku ämmät täällä.
Tuovat niitä äijänkuvituksia suomeen elätettäviksi. No, sinä toisit muijan rutkun itsellesi elätettäväksi.
Niin että kumpikohan on pahempi... heh heh
Yhteiskunnan elättinä oleva afrikkalainen joka ei omaa geenejä työntekoon. Vaiko suomalaisen miehen elättämä aasialainen vaimo...
Ite olen se lässähtänyt suomalainen muija, jolla supisuomalainen mies... (heh, joka on kunnollinen, kiltti ja kova tekemään töitä)
ei muuta kun tsemppiä ja onnea etsintään!
se toinen elätti ei raiskaa pikkutyttöjä tai poikia puistoissa. Haluatko lisää esimerkkejä.
ps. Ulkomaalaiset naiset sijoittuvat paremmin työelämään Suomessa, kuin ulkomaalaiset miehet. Tosin muslimien ja sommujen tuomat hitusen heikentävät naisten tilastoja, mutta silti.
tsekkaa tuo:
www.olenavutonidiootti.com
linkittään, kuten :
http://www.olenavutonidioottijaenosaakäyttäänettiä.com
24.fi ei edes saitilla viestikentät kohdallaan.
eläin. et ole ihminen!!!!! kamalla ruma sairas hirviö. hyi, vittu