luulee että taivas repeää kun saa karvaranteen rinnalle. vittu pelkureita kaikki lähtevät karkuun kun omassa maassa ongelmia sinne perkele jätetään naiset ja lapset oman onnen nojaan!!!!!!!!! ja luuletteko että jos suomessa tulisi kriisi tilanne että ne vitun karvaranteet jäis teitä puolustamaan mätisäkit!!!! perkele järki päähän lähtisivät karkuun pikkupili koipien välissä.
miksi suomalaiset läskit ämmät
............................
41974
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Pienelle reppanalle on tainnut kolahtaa omaan nilkkaan, kun noin ulvottaa..vai onko pari ryyniä viimeinkin lähtenyt kiertämään siellä aivokopassasi ja ensimmäisen kerran eläessäsi siellä on syttynyt kipinä!? Sinä säälittävä tapaus voisit opetella kirjoittamaan ja miettimään mitä kirjoitat. Tällaisella epätoivoisella turhustelulla saat vain sääliä osaksesi. Tuollainen kirjoittelu kertoo meille muille vain säälittävästä aivokapasiteetista. Itselläni on kyllä vankka arvaus myös pilisi koosta...tuskin suurempi kuin järkesi. Voi siis vain ihmetellä, jos tuollainen tapaus jotakuta kiinnostaisi!
ajatukset aloittajalla paitsi pilin koko,siitä en tiedä.
amista nyt vituttaa, kun ei saa naista. Älä huoli, et sinä ole ainoa.
ootko todella nuin katkera ulkomaalaisille miehille???ha hah hah!!!!!jättikö naises sun ulkomaalaisen vuox???homma wenakko nainen niitähän nuo kemiläiset ukot kerää niin saisit sinäkin osas ja ei tarvis raivota täällä!!!uskomaton dorka!!!!!!!!!!