jooh eli itelläni on tämmöne :D noh okei.. 4kk on nyt kestänyt about. netissä tutustuin ja näin sitten noin tokanapäivänä ku tapasin sen vaihettii jo puh numerot. sit lähti lähes jokapäiväst tekstailuu. mesessäkin lähes jokapäivä. sitten alkoi tulemaan niitä tunteita toisiaan kohtaan. kunnes lopulta (hullua tai ei) rakastuimme. joo en tiiä onko tos mitää järkeä mut joo jostai syystä se oli just semmone mimmost aina oon halunnu ja se ymmärs muo ja pystyin olee oma itteni ja puhuu mitä tahansa sile nii joo rakastuin ja sitten sain kuulla että hänellä on samanlaisia tunteita minua kohtaan.. noh pian sitten tapasimmekin ensimmäistä kertaa ja se oli aivan hemmetin loistavaa.. noh en sitten tiiä kuulostanko hullulta jos sanon että rakastan häntä jos kerran vain olen tavannut?. juttelemme lähes jokapäivä ja näin.. ja pisin suhde on ollu vaikkakin kaukosuhde. ja mun mielest tää on paras ja toimivin. en oo ikinä sanonu kellekkään aikasemmin et rakastaisin sitä.. must jotenki tuntuu et tää juttu menee pitkälle.. mut kertokaa oonko iha sekasi päästäni :D? onko mahdollista että olemme tulevaisuudessakin yhdessä? jah kertokaa toki jotai muutakin juttua asiaan liittyen :D
kaakosohde
khekkhehepoika
5752
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...näin sitten noin tokanapäivänä ku tapasin sen vaihettii jo puh numerot. sit lähti ...
siis tokanapäivänä sen jälkeen ku olin tavannut hänet NETISSÄ :D
vastaa sulle...joku ihana...
tÄH`??
mulla on sama juttu, mutta vieläpä se ettemme ole koskaan tavanneet in real life. yhteyttä pidetty jo yli 8 kuukautta. ja kuulostaa todella tyhmältä mutta mä oon rakastunut ja tunne on molemminpuolinen. mua ärsyttää nää ihmiset jotka sanoo epätoivosiks jne jos on tällä tavalla tutustuneet. aivan yhtä hyvin juttu voi toimia jos on netissä tutustunut. tai itseasiassa sain tän tyypin sähköpostin mun kaverilta ja siitä se sitten lähti. :) ja vieläpä semmoinen juttu että tämä tyyppi asuu eri maassa. ollaan suunniteltu että heti täytettyäni 18 lähden hänen luo sitten:)ei onneksi enää kovin kauaa.. Tsemppiä teille! :) ja voin sanoa vielä semmoisen tähän lopuksi että olen muutaman jätkän torjunuttämän kaukorakkauteni takia... :)
jooh :D noh miekä on vasta 15 ja monet vinee et "ei tos iäs tiedetä viel et mikä rakkaus on" mut kyllä mä tiedän :D siis oikeesti :D. mul ei kävis mielessäkää kenenkää muun kans olla ku tämänhenkilön kanssa kenenkanssa minulla tämä kaukosuhde on =). onneks täs vuoden vaihteen jälkeen näkeminenki voi olla vähä useampaa. mut joo onnea teillekkin myös ja toivottavasti tuutta näkemään ja näin :)