Oliko eilen bikinit päällä

Teillä taisi eilen olla lämmintä siellä Kilpisjärvellä ;)
3639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kilpparilaiset kulkee bikineissä läpi vuojen ja pyytävät kahta kallaa..net on ymmärtänhet mitä ilmaston muutos oikeasti tarkottaa,ottakaa oppia muukki turkiksen mettästäjät..ja pysykää muodin mukana..ja samassa kelkassa...terveisiä K-järveläisille,oletta reilua porukkaa,ihan katheksi käypi,mutta käykhöt--

Äänestä
  • Kilpisjärveläiset nukkuu talviunta,älkää häirikkö niitä nyt tähänaikhan vuojesta..niilä on paksu kinos nokan päällä ja poikaset pesässä,
    kevälä herräävät taas kilpailemhan

    Äänestä

  • NIIN,NIITÄ KATHEJA ON MONENLAISIA,ON PALAHUOPAA,PELTIKATETTA,PÄRETTÄ,TURVETTA,SENTTALIINIÄ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakkasukkonen kirjoitti:

Teillä taisi eilen olla lämmintä siellä Kilpisjärvellä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu