Maailman masturbaatioalustat.

Jos mies ja nainen tapaavat baarissa ja lähtevät yhdessä ja päättävät harjoittaa haureutta,niin onko mies masturbaatioalusta jos nainen on hänen päällään?
1319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen tehnyt tutkimusta ko.aiheesta ja tullut siihen tulokseen että kyllä ja ei. ainoastaan silloin kyllä jos mies tuntuu laskeutuneen masturbaatio aluksesta. mutta sulla varmaan vielä monta vuotta ennenkuin pääset tutkimaan omakohtaisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies1985 kirjoitti:

Jos mies ja nainen tapaavat baarissa ja lähtevät yhdessä ja päättävät harjoittaa haureutta,niin onko mies masturbaatioalusta jos nainen on hänen päällään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu