Kyllä on vaan hyvää, siis tää korruptiohirvenlihakärkkäri. Saitko paljon korruptiolahjoja?
Pakko sanoa
7
241
Vastaukset
- isoX
Muuten tuli kyllä kaikkee it-sälää.. mm. tää miniläppäri.
- KoppavaHoro
Argbeg Single Malt 10 Years Old, jota on toistaiseksi käytetty alkometrin kalibroimiseen ja kurkkukivun kurlaamiseen.
Suklaita ja punkkuja en ole vielä avannut. Kassikaupalla pulloja, enkä edes juo viinaa. Mutta pistetään kiertoon, niin kaverit ovat iloisia.
...miks mulle ei koskaan tuu mitään korruptiopulloja. :(
Perkele, aika suoran toivomuksen yhdellekin myyntiedustajalle esitin, niin ei. Ruokapaketin oli laittanut tulemaan. Sovitaanko, että ens jouluna sä laitat pullot tuleen mulle ja mä pistän konvehtit yms. tulemaan sulle.
juustokorin ja parit käsipyyhkeet. Molemmat iha jeesjuttui, varsinkaan kun käsipyyhkeitäkään ei ollu pilattu firman tekstillä/logolla.
- kauppapussillisen
erilaisia Wigrenin lihatuotteita, lähinnä leikkeleitä ja makkaroita sisälsi.
Oli siinä yksi punkkupullokin. - sirpamaikkarilta
Kuivahtaneen joulutortun sekä aattona aterian pahvilootassa. Onhan neki tietysti paremmin kun ei yhtään mitään.
Ai joo! Sain mä töissä kuulla olevani huora, jonka pitää imee munaa vittua haistellen. Ihmisillä joulu ja hyvä tahto.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001700Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561336Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?731285Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108840
Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37830