Miehet nahkahousuissa

Miksi miehet ette pukeudu nahkahousuihin? Olisi meillä naisillakin jotain katseltavaa. Ne ainaiset farkut ei jaksa innostaa. Ne on niin tavanomaista ja kyllästyttävää :/
3827
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kai mulla syynä on se, etten kehtaa. Mulla
ei ole prätkääkään ja kun kerran huutelivat
homoksi, niin antaa olla.

Äänestä

Tulee nahkahousuja käytettyä aina vapaa-ajalla. En farkkuja oikein sulata, kun niitä on kaikilla ja kaikkialla.

Äänestä

Kyllä miehetkin käyttävät nahkahousuja. Moottoripyöräilijät pukeutuvat peinteisesti sellaisiin. Itselläni on farkkumalliset. Ovat usein kalliita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksei, kirjoitti:

Miksi miehet ette pukeudu nahkahousuihin? Olisi meillä naisillakin jotain katseltavaa. Ne ainaiset farkut ei jaksa innostaa. Ne on niin tavanomaista ja kyllästyttävää :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu