erään nuoremman naisen kanssa (ollaan nettituttuja ja keskusteltu suht paljon) ja hän väitti, ettei pelimiehet tee vaikutusta mutta silti pelimiehet vievät kaikki naiset? Sanoi, että minunlaiseni miehet ovat parempia kuin pelimiehet. Mutta silti en kelpaa, vaikka naiset kehuvat. Kuitenkin olen muutaman kerran seurustellut (itseäni mm. 6v vanhemman kanssa) ja poikuuden menettämisestä on aikaa muutama vuosi ja sen jälkeen ollut seksielämää vain ja ainoastaan suhteissa. EN ole myöskään harrasta yhden illan juttuja, ole tuppisuu tms. ujo. Osaan olla luonteva naisten seurassa jne..Enkä käy baareissa, koska en etsi yhden yön juttuja.
Pitäisikö olla playeri eli siis opetella sellaiseksi, jotta kävisi flaksi?
Ikää on mulla lähemmäs 25.
Pitäisikö olla playeri eli siis opetella sellaiseksi, jotta kävisi flaksi?
Ikää on mulla lähemmäs 25.
Vastaukset 1
Vanhimmat
"erään nuoremman naisen kanssa (ollaan nettituttuja ja keskusteltu suht paljon) ja hän väitti, ettei pelimiehet tee vaikutusta mutta silti pelimiehet vievät kaikki naiset? Sanoi, että minunlaiseni miehet ovat parempia kuin pelimiehet."
I call it bullshit! Naiset _aina_ sanoo yhtä ja toimii toisin. Itselleni moiset akkojen satuilut menee toisesta korvasta sisään, toisesta ulos. Jos nainen sanoo ettei tykkää pelimiehistä niin silloin se _nimenomaan_ niistä tykkää. Jos nainen sanoo ei, tarkoittaa hän kyllä. Ei nämä stereotypiat ihan tyhjästä tule. Ai niin, ja kaikki miehet on sikoja :D