Homahtava wanna-be

Haluan suihkuhuoneeseen

Hei kaikki jenkkifanit! Olen homahtava, ylipainoinen mies ja tunnen suunnatonta kiinnostusta amerikkalaiseen jalkapalloon. Onko minulla mahdollisuuksia päästä peliin mukaan?

Ei minulla ole kovin hyvä kunto, mutta eihän sitä tarvitakkaan ja eikös jenkkifutiksessa ole niin hyvät toppaukset että tällainen homokin säilyy siellä loukkaantumatta? Oikein pelottaa sellainen tosimiesten laji kuin aussifutis jossa ei käytetä toppauksia. Kamalaa!

Todellinen motiivini on kuitenkin päästä nuhjaamaan muiden hampurilaisplösöjen kanssa, kiehnäämään niiden kanssa samassa hikisessä kasassa. Ja voi pojat, mikä lihan ja läskin hyllyntä pelin jälkeen suihkuhuoneessa ja pisteenä iin päälle jonkun pitkän peniksen näkeminen!

Lisäsuosituksena voin mainita että pidän suunnattomasti USAn Irakin- ja muun maailman valloituspolitiikasta, Big Macista - lisäbonuksena voin mainita sen että minulla ei ole aivoja. Hyväksyttekö minut porukkaanne?

5

783

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tez

      No ehodottomasti mukaan! Kyllä joka joukkueessa aina yks hinuri olla pitää!

    • make

      sulla taitaa olla iso fantasia olla homo. astu kaapista ulos ei sitä tarvitse enää hävetä.
      jos sulla on huono kunto rupea harrastamaan mäkihyppyä tai pesäpalloa se auttaa siihen niissä vaaditaan kuntoa, tai sähly se on kova laji, ja niissä saunailloissa lihavahomo on kova juttu, voit vaikka yrittää painoylivoimalla kaveria joka näkyy rautakangen takaa pelkillä korvilla, muuten peittyy sinne raudan taakse. ei muuta kuin nauti uudesta elämästäsi ja ota sinne ilman rasvaa.

      tv ole hyvä juntti

    • heooopu

      Ihanko itse keksit näinkin persoonallisen avauksen? Kyllä tämä kirjoitus sai nyt minut oikein miettimään, kuinka sitä onkin tullut harrastattua aivan hölmöä lajia :D

      Mutta joo. Kannattaa jäädä kentän laidalle ja hokea, kuinka homoa on pelata jenkkifutista. Ihan liian raju ja homomainen laji sulle ;D

      • palloilija1980

        Ihan rohkeesti mukaan vaan jenkkifutikseen. Meitä homoja pelaa nyky maailmassa missä lajissa vaan. Se on tätä nyky päivää..Ite pelaan aussifutista ja mut on otettu ihan mahtavasti vastaan. Ei mitään pelkoa vaikka olenki tai noh pelikaverit ovat arvanneet että olen homo :) Mutta se ei ole haitannut meidän menoa. Ja Tuttujani pelaa,jäkistä,jalista,säbää ja jopa jenkkifutista.
        Rohkeutta ja tsemppiä sinulle!


    • hieno komentti

      En tiedä homoudesta mutta lajina amerikkalainen futis on tosi tyhmää, samoin kuten muut perijenkkiyttä edustavat pellelajit kuten baseball ja koris. Autourheilun puolella jenkkien NASCAR on todella typerää pyörimistä jenkkien peppureiän, tosin ison sellaisen, ympärillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      172
      1137
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      857
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      793
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      738
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      549
    6. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      541
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      296
      538
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      489
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      45
      482
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    Aihe