käräyttäkää...

...ny ees joku pirkkiönkadun rattijuoppo...
...hulluu et kännis ajetaan autolla ja lapset kyydissä...
51762
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ajaa kännissä muksut kyydis niin käräytä ite.

Äänestä
  • mutta "täältä asti" sitä niin vaikee tehä.. ku ei tiiä millon se äijä on liikentees ja milloin kotona..

    Äänestä

  • sitäniintahtoisin kirjoitti:

    mutta "täältä asti" sitä niin vaikee tehä.. ku ei tiiä millon se äijä on liikentees ja milloin kotona..

    kukahan siel pirkkiönkadulla sit ajais selvinpäin ja ajokortilla???

    Äänestä

  • mievvvaa kirjoitti:

    kukahan siel pirkkiönkadulla sit ajais selvinpäin ja ajokortilla???

    mutta tuskin niillä muksut on kyydissä!!!!
    hullu koko äijä,,kännää ja lääkkeitä sekaisin.

    Äänestä

No mikset ite käräytä ku kerran tiedät?????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitäniintahtoisin kirjoitti:

...ny ees joku pirkkiönkadun rattijuoppo...
...hulluu et kännis ajetaan autolla ja lapset kyydissä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu