Muistakaa jätkät

naisten iskeminen is a numbers game.
meinaa jos puhutaan vaan getting laid.

1 in 20 on aika hyvä ratio, sellaisesta voi normi tyyppi olla jopa ylpeä. tosin ei siinä sinänsä mitään ylpeilemisestä oo, kysehän on vaan hauskanpidosta. tietenkin onhan se aika hyvä jos pystyy jopa vielä tarkemmin tunnistamaan oman tyyppisensä muijat kenenkään todennäkösimmin natsaisi.

eli ei kaikkia muijia voi pannakaan vaikka haluais, mut se on ihan normaalia.
72144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Toivottavasti et oikeasti puhu noin. Tai tietysti puhut. No kai se makeileva kekkaloijakin kohderyhmänsä löytää.

Äänestä

hyvä saavutus jo? Eihän tuolla määrällä vois sanoa edes käyneensä vielä naisissa. Voi voi teitä teinejä..

Äänestä
  • kymmenettä muijaa mitä yrittää nii se on jo aika hyvin.

    Äänestä

hyvä muistutus niille, jotka masentuu yhden tai kahden jälkeen, et kukaan ei mua halua.
Vaatii hiukan yritystä, enemmän kuin sen yksi tai kaksi.
Sitäpaitsi, mitä enemmän harjoittelee, sen luontevammin ja paremmin se sujuu.
siis tytöille juttelu.

Äänestä
  • niin että ei tarvii olla nk. kenenkään "täydellinen", tyyliin että aina tulis golfissa vaan hole-in-oneja tai muuten ei vois olla hauskaa.

    Äänestä

  • Toistaseks oon saanu joka muijan in bed ketä oon tryannu. Siis yrittäny. Se on vaan sun luonteesta in et menee pääset laidaan. JA voi perkele jos toi AP on saanu ees yhtään muijaa bediin tol puhetyylil ni sanon vaan et oh my god. Mut mun suhde on 100%.

    Äänestä

  • Pelimies 4000 kirjoitti:

    Toistaseks oon saanu joka muijan in bed ketä oon tryannu. Siis yrittäny. Se on vaan sun luonteesta in et menee pääset laidaan. JA voi perkele jos toi AP on saanu ees yhtään muijaa bediin tol puhetyylil ni sanon vaan et oh my god. Mut mun suhde on 100%.

    buff-DiDi? se räbbäri kanadasta siis?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


että.... kirjoitti:

naisten iskeminen is a numbers game.
meinaa jos puhutaan vaan getting laid.

1 in 20 on aika hyvä ratio, sellaisesta voi normi tyyppi olla jopa ylpeä. tosin ei siinä sinänsä mitään ylpeilemisestä oo, kysehän on vaan hauskanpidosta. tietenkin onhan se aika hyvä jos pystyy jopa vielä tarkemmin tunnistamaan oman tyyppisensä muijat kenenkään todennäkösimmin natsaisi.

eli ei kaikkia muijia voi pannakaan vaikka haluais, mut se on ihan normaalia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu