Mulla on naisystävä ja olen hänen luona yötä jokavkonloppu, nukumme tiiviisti yhdessä mutta emme harrasta seksiä, korkeintaan suudelmia. Eli onko nyt kuitenkin kysees enemmän kuin ystävyys??? Itse olen mies, voiko nainen ja mies olla tällasia kamuja???ite ehkä olen kiinnostunu enemmän?
Olemmeko "vain" kavereita?
------------------.......--...
3693
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mä olen nukkunut vähän puolipakosta mun mieskaverin vieressä ja kyllä se oli vähän kiusallista ja vaivauttavaa varmaan molemmille siinä, vaikka hän myöhemmin veisteli siitä muka hyvääkin sanottavaa. En alkais suuteleen pelkkää kaveria ja nukkumaankaan ei kiinnosta hirveesti jos ei ole kiinnostusta enempään. Riippuu tunteista, mua ainakin haittais olla jonkun kans noin, jos olis kaveri.
Jos mä käyttäytyisin noin, että nukkuisin jatkuvasti ja pusuttelisin, niin mulla olis tunteita.
joo en kyllä nyt ymmärrä, oltu vain kamuja ennen ja viimeksi kun olin yötä hänen luona, suutelimme kauan ja sitten nainen nukahti mun kainaloon..ei oikeen vaikuta kaveri suhteelta???olisko nainen ihastunu muhun mutta ei uskalla myöntää?
Sillähän se selviää.