sinulla on tällä hetkellä päälläsi?
Kuvaile mitä
...................
221063
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
..Punainen, pitkähihainen T-paita, mustat verkkarit ja tuliterä-uudet, lämpimät, siniset tossut (pehmeä paketti :-))
...on päällä, Täh???
saman värinen satiiniaamutakki, mustat pörröiset aamutossut.
Risto Matti Ratian suunnittelema saunatakki, sain joulupukilta.
Mustat verkkarit (on muuten olevinaan ekotrikoota, merkki doogood, en tiedä onko oikeasti ekologisemmat kuin muutkaan).
Mustavalkoinen tunika.
Eikä sit muuta.
, jos oikein on ekotrikoota, laita kuva?
pitkät kalsarit, t-paita ja risa pomppa.
Tulin juuri saunasta ja vedin päälle vain jotain, että tarkenen mennä ulos tupakalle.
Mustat kulahtaneet trikoot ja musta t-paita. Harmaat villasukat ja villatakki. Silti palelee! Kuumeessa on kurjaa.
Lyhythihainen paita ja lököhousut, sekä tietty pehmeet ja pörröiset sukat :)
Ai niin ja pikkarit.
ei mitään enää. Saunaan.
se on testatusti kaikista mukavin ja käyttökelpoisin
Pitkät kalsarit, joittenka päällä pinkit polvihousut 8) kahdet villasukat jalassa, sininen toppi ilman rintsikoi ja lyhyt musta college-takki, jossa eessä järjettömän isot pari nappii.
"Pitkät kalsarit, joittenka päällä pinkit polvihousut 8) "
taas sä nappasit voiton mun silmien edessä. (Mähän luovutin sulle sen palstan kokki- tittelin, koska sulle se kuului oikeesti.)
Beige neulepaita, valkoinen t-paita, siniset alushousut mallia midi, mustat farkut ja mustat sukat.
pieni pääkallo
salihousut, missä kiinalaista kirjoitusta
boxerit
urheilusukat
villasukat
sandaalit
silmälasit
boxerit...
itsepähän kysyit. Ensinnäkin minulla on tuulipuvun housut, koska olin juuri koirien kanssa ulkona pissillä.
http://www.aijaa.com/v.php?i=3334058.jpg
Niiden alla ovat lempikalsarini.
http://www.aijaa.com/v.php?i=3334060.jpg
Lisäksi minulla on kotivillatakki, joka on lämmin ja mukava. Puolet villaa. Kenties parhaat päivänsä nähnyt.
http://www.aijaa.com/v.php?i=3334064.jpg
Vielä hereillä.
Pelataanko reversiä?
Sori, en jaksa kertoa... Luojan kiitos(!) en myöskään koskaan laittaisi palstalle nimeltä "Miehen logiikka" esim. tissejä näkyviin, vaikka miehistä suuresti pidänkin. Joku logiikka sentään...:D ( Kerran kato joltakin oudolta sellaistakin nähnyt, yäks!)
Pidän tyylikkäistä ihmisistä.:)
No joo...Ei mutta kerronpas sittenkin! Kuitenkin toivot (ainakin toivossa, että olisin kaverisi, mitä en ole). Sen verran voin asusteistani kertoa, että pinkit silkkialushousut on, mustat rintaliivit on, musta villatakki on ja MUSTAT NIKEN VERKKARIT ON...Eikö ollutkin seksikäs setti, eikö muka?;D
Jalassa _kiroileva siili_ unipökät :)
Varpaita lämmittelee pinkit pörrösukat.
valkoset pyjama-pökät, musta suomi leijona-paita ja mustat sukat.
Musta poolokauluksinen neulemekko, jalassa maiharit, asusteena puuhelmet. Raskaana ollessa voi jotenkin paljon vapautuneemmin käyttää vartalonmyötäisiä (tietty venyviä ja mukavia) vaatteita. :)