Jumppapallolle kunto-ohjelmia??

eli löysin kellarista vanhan jumppapallon ja ajattelin alkaa sitä käyttämään niin tietääkö joku hyvää treeni ohjelmaa??

kiitos
1474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tilasin joskus jumppapallon jonka mukana tuli harjoitus DVD.
Taisi maksaa 25€ p-kuluineen. Jotain tuollaista kannattaa etsiä, koska voi olla hiukan vaikea löytyy pelkkää ohjelmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anddne35 kirjoitti:

eli löysin kellarista vanhan jumppapallon ja ajattelin alkaa sitä käyttämään niin tietääkö joku hyvää treeni ohjelmaa??

kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu