Arka vai ylpeä?

Äiti ei suostu juttelemaan ihmisten kanssa!
Eikä liiku paljoakaan.
3963
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varmaan häpeää sun tekemisiäs. Kemi on sen verran pieni paikka. Niin makaa kuin petaa.

Äänestä

Tosi harmittavaa. En usko että hän on ylpeä. Sinä voisit yrittää auttaa aluksi. Menkää käymään vaikka kaupoissa, ikkunaostoksilla ja silleen. Uimassa tai jotain. Tai ulkoilkaa. Seuraavaksi voit ottaa hyvän ystäväsi mukaan myös ja myöhemmin tämän äidin.

Äänestä

Voi olla hyvinkin masentunut.Kaikki ihmiset kaipaavat juttu kaveria ja muutakin ihmis seuraa.Ihminen joka vetäytyy yksinäisyyteen on masentunut ja tarvittee apua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä vaivaa kirjoitti:

Äiti ei suostu juttelemaan ihmisten kanssa!
Eikä liiku paljoakaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu