Haluaisin E-Pohjanmaan alueelta ompelupidennykset!

Hei!

Onko ketään kynnelle kykenevää, joka tekee hiusten OMPELUPIDENNYKSIÄ Etelä-Pohjanmaan alueella!

Tai TE joilla on ompelupidennykset ja olette hankkineet ne Etelä-Pohjanmaan alueelta niin mistä, ja tuliko hyvät?

Kiitos jo etukäteen kaikille vastanneille!! :)
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysäise Kauhajoen kampaamokoulusta, itelleni laitettiin sinetit siellä edullisesti...

Äänestä

Hei,

Olen kokenut ompelupidennysten tekijä Vaasasta - liikutko lainkaan tällä suunnalla? Hintaa työstä pyydän 60-80 € riippuen halutusta rivimäärästä. Hiusnauhan pyytäisin hankkimaan itse vaikkapa nettikaupasta (esim. hairium.com).

Mikäli haluat lisätietoja, lähetäpä meiliä: [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Hei!

Onko ketään kynnelle kykenevää, joka tekee hiusten OMPELUPIDENNYKSIÄ Etelä-Pohjanmaan alueella!

Tai TE joilla on ompelupidennykset ja olette hankkineet ne Etelä-Pohjanmaan alueelta niin mistä, ja tuliko hyvät?

Kiitos jo etukäteen kaikille vastanneille!! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu