moro... olen tässä pähkäilyt että meneekö tuossa ompelupidennyksessä koko oma tukka leteiksi niin että eivät ole vapaana?? Siis tietenkin päällimmäiset on omaa tukkaa mutta nuo alemmat. Itsellä luonnonkihara ja pitäis saada "kontrolliin" Kiitos jos joku jaksaa vastata =)
ompelupidennyksistä
uirytryse
3228
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
päällimmäiset juu toki jää,niinkuin sanoitkin,mutta niskahiuksetkin.niskatukka jää kyllä tietty pidennyshiuksien peittoon. :)
Otat,nimittäin itselläni on ompelupidennys ja piti ottaa tietenkin kihara,mutta tämä ihana kihara on Niin sanottuna paskaa..Ei aluksi kun sen laitto,mut yön yli kun pidin letillä nii voi veljet sentää,mikä selvittely ja karhea sitten kun harjaa viel luonnon harjalla niistä tuli sähköinen ja pelle hermannin tukka:( Ja nää mun hiukset aitoa mukamas;(
Joo kuulostaa kyllä kuidulta.... Itsel oli kuitua (suoraa) ja kävi samallailla, oli kyllä klipsi pidennys mutta anyway... Tosi hanurista tollanen.