Outo paikka

Ihme miehiä täällä S24:lla, outoja, kieroja, juonittelevia ym. Olen tottunut vähän rehellisempään elämään ja että asiat sanotaan niin kuin ne on. Tämä paikka ei ole ainakaan minua varten. Baarista ja tanssipaikoilta taitaa kuitenkin ne rehellisimmät ja mukavimmat miehet löytyä, tai jostain muualta kuin täältä netistä.
4955
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Osa menee pilalle täällä ja osa on sitä jo tänne tullessaan. Sen lisäksi täällä on huikean paljon tavallisia, normaaleja ihmisiä. Ne vaan ei taida olla niitä aktiivisimpi ja aina esillä. Ongelma on tietenkin sen normaalin, itselle sopivan puoliskon löytäminen tuolta vellovasta massasta.

Äänestä

pieni varoituksen sananen muillekkin miehille,päijät-hämeen 46-47v vuotias nainen täysi freikki.
"Nainen"? on toinen mikä kuvassa.

Äänestä

olet.suomi 24 on todella syvältä.Miehet ovat vain sitä yhtä etsimässä ja myös naisetkin.Täysin moraalittomia ovat, naimississa ym........jotku vain ei osaa olla rehellisä. Ja varsinkin jos varoitat tietystä nimimerkistä niin naiset varsinkin ovat niin kateellisia toisilleen että eivät usko kun mies on jo luritellut niille ummet ja lammet ja ne raukat uskovat kaikki. ei paljon ole korvien välissä niilä .Valehtelevat sen minkä kerkiävät, varsinkin ikänsä sun muut.Kuvat ovat 10- 20 v vanhoja. On ihme jos täältä sivustoilta löytyy kunnon miestä/naista.
Toivon mukaan joku rehellinenkin sinne joukkoon mahtuis.

Äänestä

kolmannen kerran itsekin täällä hakenut jotain tosissani, mutta turha tänne tulla notkumaan enää, kaka paskaa tavannut ja se riittää nyt ihan ja lopullisesti.
Tänään poistin profiilin, mitä tällä kertaa pidin kokonaiset kaksi viikkoa, tosin nyt en edes jaksanut mennä ketään tapaamaan, edelliset tapaukset niin rankkoja.
Mutta kyllä kai jotkut löytää, minä vaan taidan olla rikkaimuri :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä... kirjoitti:

Ihme miehiä täällä S24:lla, outoja, kieroja, juonittelevia ym. Olen tottunut vähän rehellisempään elämään ja että asiat sanotaan niin kuin ne on. Tämä paikka ei ole ainakaan minua varten. Baarista ja tanssipaikoilta taitaa kuitenkin ne rehellisimmät ja mukavimmat miehet löytyä, tai jostain muualta kuin täältä netistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu