Mitä heille kuuluu nykyisin?
Joskus vuosia sitten piti olla joku uusi projekti tekeillä,mutta mistään ei ole kuulunut mitään.
Angelin Tytöt
9
1365
Vastaukset
- aslakin poika
Eikhös ne muuthanneet Los Angelesiin?
- feija-setä Tuusulasta
Kyll vaan Losiin lähtivät kaikki kolme. Sääli...
Ovat kaiketi lopetelleet lauluhommat jo,--kuulin.... - Oulussa
feija-setä Tuusulasta kirjoitti:
Kyll vaan Losiin lähtivät kaikki kolme. Sääli...
Ovat kaiketi lopetelleet lauluhommat jo,--kuulin....Mainoksen mukaan huomenna Oulun torilla.Eli 7.2.2008 .Poroferia Tapahtuma ?
- Angelin tytöt tulevat Los ...
Oulussa kirjoitti:
Mainoksen mukaan huomenna Oulun torilla.Eli 7.2.2008 .Poroferia Tapahtuma ?
Jeps! tytöt lentävät Los Angelesistä Suomeen ja Ouluun tekemään ainoastaan yhden pistokeikan. Taitavat saada aika messevän korvauksen,---epäilen........
- angelifani
Angelin tytöt tulevat Los ... kirjoitti:
Jeps! tytöt lentävät Los Angelesistä Suomeen ja Ouluun tekemään ainoastaan yhden pistokeikan. Taitavat saada aika messevän korvauksen,---epäilen........
http://www.angelit.net/bilder/galerie/bild1.html
Pittää paikkansa ! tytöt asustavat tätänykyä
Van Nuys'issa Los Angeles'issa.Tekevät sieltä käsin keikkaa maailman turuilla ja toreilla. Tänäiltana vetäisivät hyvän keikan ,--niinkuin yleensä tekevät!
Tytöille kaikkea hyvää ja KIITOS!
- Tynnyri-Eikka
Niin, hyvä kysymys. Eipä niistä Angelin Tytöistä ole tosiaan mitään kuulunut. Herää siis kysymys mistä on kysymys. Täytyy varmaan huomenna mennä kirjastoon lainaan niitteen levyjä.
15 vuotta sitten olin ylä-asteella seiskalla ja silloin alkuvuodesta Angelin Tytöt vierailivat koulullamme. Istuttiin auditoriossa kuuntelemassa tyttöjen joikaamista.
Kyllä se ihan hauskalta kuulosti. Olisin joikannut perässä, mutta jätinpä väliin, koska olisin saanut varmasti turpaan koulukavereilta. 13 vuotta sitten yksi lapsuudenkaverihermostui kun joikasin hänen kuullen.
Aika usein joikailen kotona Angelin Tyttöjen tahtiin ja heitä kaivaten. Ei tästä oo kuin pari kuukautta kun kuulin yhtenä maaliskuun iltana Radio Novalta. Eli siis lauantai-ilta oli pelastettu.
Eipä tässä sitten muuta kuin hiidioudiii-loilaa-loelaelee, vai mitee se ny meni.- Sukulaismiäs
Hei Angelit fanit!
Pakko oli vastata teille.. Ei ne tytöt ole ulkomaille muuttaneet.. KotoSuomessa ne asustaa, toinen pohjoisessa ja toinen etelässä. Keikkailevat vieläkin maltillisesti. Ja Koulukeikkoja tekevät vieläkin.
Terveisin
Sukulainen - Jazzarit ja pussihou
Sukulaismiäs kirjoitti:
Hei Angelit fanit!
Pakko oli vastata teille.. Ei ne tytöt ole ulkomaille muuttaneet.. KotoSuomessa ne asustaa, toinen pohjoisessa ja toinen etelässä. Keikkailevat vieläkin maltillisesti. Ja Koulukeikkoja tekevät vieläkin.
Terveisin
SukulainenTämähän kai on kuitenkin jazz-palsta. siirräpä kysymyksesi jonnekin muualle, niin voit saada vastauksia.
- Los'in cousin
Jazzarit ja pussihou kirjoitti:
Tämähän kai on kuitenkin jazz-palsta. siirräpä kysymyksesi jonnekin muualle, niin voit saada vastauksia.
Näitä N.s. "sukulaisia" näyttäis olevan enemmänkin ...heh,heh...
Totuus on että tytöt asuvat tätänykyä Hollywoodissa, josta tekevät satunnaisesti vieläkin keikkoja
mm.Los Angelesin Suomikerholla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1765027- 151670
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621605Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1221470Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91353Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit491080Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.961074Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297942- 190915
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman teki erikoisen ratkaisun!
Dannyn "ex-käly" Jennika Vikman paljasti uudet kujeet. Hän on mukana kohutussa Sointu Borg & Tyrkyt -realityssä. Jääkö7760