Vai mitä? :D
Niin?
Palstan suurimmat luuserit kuuluvat
9
446
Vastaukset
- zisel
kuuluuko turinatiimiin vai ei? Pitäskö tulla joku "sinut on hyväksytty"- posti?
Mä en kuulu mihinkään... vissiin...- zisel
relaxed_eyes kirjoitti:
Keskinäisen Kehumisen Kerhoon.
Mutta kylläpäs sä rela ootkin niin komee ja viisas mies! Ai että kyllä oikeen "silmä lepää" kun kattoo sun kuvia ja lukee sun tekstejä :D
Noni, annas tulla takasin sitten! zisel kirjoitti:
Mutta kylläpäs sä rela ootkin niin komee ja viisas mies! Ai että kyllä oikeen "silmä lepää" kun kattoo sun kuvia ja lukee sun tekstejä :D
Noni, annas tulla takasin sitten!aivan mahtavat hiukset ja sun jutut on AIWAN tajuttoman hauskoja. :)
- zisel
relaxed_eyes kirjoitti:
aivan mahtavat hiukset ja sun jutut on AIWAN tajuttoman hauskoja. :)
sydäntä niin paljon kuin tollaset spontaanit kehut jotka tulee suoraan sydämestä. Se mua vaan tässä häiritsee että sulla meni NIIN KAUAN ennenkuin keksit kehuja...hmph... >:( Johtuu tietenkin siitä että sua alkoi ujostuttaa ja sun piti kerätä rohkeutta ennenkuin uskalsit sanoa suoraan?
zisel kirjoitti:
sydäntä niin paljon kuin tollaset spontaanit kehut jotka tulee suoraan sydämestä. Se mua vaan tässä häiritsee että sulla meni NIIN KAUAN ennenkuin keksit kehuja...hmph... >:( Johtuu tietenkin siitä että sua alkoi ujostuttaa ja sun piti kerätä rohkeutta ennenkuin uskalsit sanoa suoraan?
no oikeesti, mä huomasin sun kommentin vasta myöhemmin.
- näi o... :)
Timantin vastaus oli aloitukseen oli kertakaikkisen yllättävä :)
ja minä niistä suurin.
Onneksi minä en kuulu tiimiin. :D
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17622339Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759552Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.337534Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va836362SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1856024Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot445031HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084666Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014416Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo912122Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821409