Neidon eksoottiset piirteet huomioiden lienee selviö, että Lauran suonissa virtaa muutakin kuin härmäläistä verta. Onko missään ollut tarkemmin juttua hänen juuristaan?
Laura Lepistön etnisyys
4
768
Vastaukset
- virtaa sinussakin
vaikka mita verta. Minulla on vaikka kuinka paljon ystäviä jotka ovat kantasuomalaisia ja ihan saman näköisiä kuin Laura.
Mikä hänessä on eksoottisen näköistä? Silmät vai?- Guarnerius
No silmät nyt esimerkiksi, muiden piirteiden muassa.
Ei muuten kysymystä kirjoittaessani tullut mieleenikään, että joku voisi nähdä siinä negatiivista tai paheksuttavaa, mutta kaikkihan on tietysti nykypäivänä mahdollista.
Vastausten puutteesta oletan, ettei asiasta sitten ole missään mainittu?
- tavis tallaaja
Jännää, minusta kun Laura näyttää hyvinkin "tavistytöltä". Terveeltä ja sopusuhtaiselta hyvin treenatulta urheilijaneidolta tietenkin.
Mutta mitään erityisen eksoottista tai muuta en kyllä löydä yhtään. Mutta ehkä nämä on makuasioita ja tyttöjen Laura ja Susanna tummuus korostuu supervaalean Kiiran vierellä.- sama täällä!.
,että hänellä on positiiviset elämäntavat -eli ei polta tupakkaa ja syö terveellisesti!.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774572Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k122677- 1771789
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2611610- 1241490
- 1221357
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik91297Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil731291- 761262
- 351006