Neidon eksoottiset piirteet huomioiden lienee selviö, että Lauran suonissa virtaa muutakin kuin härmäläistä verta. Onko missään ollut tarkemmin juttua hänen juuristaan?
Laura Lepistön etnisyys
4
777
Vastaukset
- virtaa sinussakin
vaikka mita verta. Minulla on vaikka kuinka paljon ystäviä jotka ovat kantasuomalaisia ja ihan saman näköisiä kuin Laura.
Mikä hänessä on eksoottisen näköistä? Silmät vai?- Guarnerius
No silmät nyt esimerkiksi, muiden piirteiden muassa.
Ei muuten kysymystä kirjoittaessani tullut mieleenikään, että joku voisi nähdä siinä negatiivista tai paheksuttavaa, mutta kaikkihan on tietysti nykypäivänä mahdollista.
Vastausten puutteesta oletan, ettei asiasta sitten ole missään mainittu?
- tavis tallaaja
Jännää, minusta kun Laura näyttää hyvinkin "tavistytöltä". Terveeltä ja sopusuhtaiselta hyvin treenatulta urheilijaneidolta tietenkin.
Mutta mitään erityisen eksoottista tai muuta en kyllä löydä yhtään. Mutta ehkä nämä on makuasioita ja tyttöjen Laura ja Susanna tummuus korostuu supervaalean Kiiran vierellä.- sama täällä!.
,että hänellä on positiiviset elämäntavat -eli ei polta tupakkaa ja syö terveellisesti!.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745349Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302229- 371629
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510