Nainen, mitä ajattelet

jos sinua kosisi kaksi metriä pitkä ja kaksisataa kiloinen mies. Tämän henkilön ajoneuvo on pappatunska vm 1946.
(löysin sen keväällä 2008)


Terveisin,

Hossi, pappatunska ja haave inhimmillisestä kotitalouskoneesta
1171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä en usko, että oot aito hossi. Zori Hossilla sentään oli oma kuva esissä. Miksi pitää ottaa toisen nikki? Et sinä tod.näk. sillä mitään saavuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hossi kirjoitti:

jos sinua kosisi kaksi metriä pitkä ja kaksisataa kiloinen mies. Tämän henkilön ajoneuvo on pappatunska vm 1946.
(löysin sen keväällä 2008)


Terveisin,

Hossi, pappatunska ja haave inhimmillisestä kotitalouskoneesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu