Rakastelussa ongelma

Ongelmana minulla on nyt, että minua alkaa usein pissattamaan kun mieheni panee minua niin, että penis hieroo ihanasti "g pistettä" ...miksi näin, miten estän sen, etten pissi alleni rakasteltaessa?
63441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis g pistettä, ja sen ympäröivää seinämää.. Onkohan siinä mahdollista, että mies jotenkin painaa virtsaputkea tai jotain joka aiheuttaa hädän tunteen? Inhottavaa kun ei pysty rakastelemaan niin, koska tulee tämä hätä ja ei huvita alleen pissiä..

Äänestä

  • kuitenkin kyse tästä? kirjoitti:

    Uskoisin sen olevan kyllä aivan tavallinen vessahätä.. tuntuu ainakin ihan siltä ja kyllä rakastelun jälkeen vessaan täytyy mennä.. sitten helpottaa..?

    Äänestä

  • heinänenä kirjoitti:

    Uskoisin sen olevan kyllä aivan tavallinen vessahätä.. tuntuu ainakin ihan siltä ja kyllä rakastelun jälkeen vessaan täytyy mennä.. sitten helpottaa..?

    toi pissahädän tuntu, se on alkavaa orgasmia eikä sitä tarvi pidätellä, mä olen antanut orgasmin tulla ja muutaman kerran olen ejakuloinut, aika jännä asia, mutta kaikki ei siitä tykkää.

    joskus toi ejakulaatio naisella tapahtuu virtsaputkeen ja rakko täytyy.

    Tosin jos on huonot lihakset alapäässä voi pissaakin lirahtaa, kannattaa treenata niitä lihaksia vaikka geishakuulilla.

    Käy ennen seksiä pissalla, niin tiedät että ei ainakaan ole pissa hätää

    Äänestä

Mulla ainakin tietyissa asennoissa tulee kusihätä, kun osuu johonkin sinne rakon seutuville.. Ei ollenkaan mukavaa.

Äänestä

Mulla on kans sama ongelma että tulee "pissahätä" silloin kun mies nuolee.. enkä osaa antaa hänen menää loppuun asti.. Eli ikinä en ole saanut orgasmia kuin vain "oman käden kautta"

Kyllä on ärsyttävää!!!
Ja en muutenkaan hirveästi tykkää siitä et jos mies nuolee kun esim. häppärini on tosi isonkokoiset ja jotenki en vaan voi rentoutuakkaan kunnolla hommaan vaikka on sanottu ettei ole mitään mitä tarvitsisi hävetä... Ja mites miehet sit suhtautuu jos "laukeat heidän naamalle"???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heinänenä kirjoitti:

Ongelmana minulla on nyt, että minua alkaa usein pissattamaan kun mieheni panee minua niin, että penis hieroo ihanasti "g pistettä" ...miksi näin, miten estän sen, etten pissi alleni rakasteltaessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu