Pet Shop Boys on paras discobändi!
Pet Shop Boys
10
773
Vastaukset
- 2010
pet shoppareiden VERY on paras homopoppi levy.
- Lemmikkikauppa
The Jade on juuri tehnyt It´s a sinistä uuden Suomi-rockversion. Vanha tanssihitti taipuu yllättävän hyvin! Solisti Wille Rosenilla on vielä karismaattinen ääni ja lievää brittiaksenttia :)
Biisin kuulet www.myspace.com/thejadenet - BeingBoring
On sääli, että useimmat ihmiset leimaavat tämän yhtyeen jonnekin inhottavien homoyhtyeiden sarjaan kuuluvaksi. Tavallista ja kaikille tehtyä musiikkia tämäkin bändi kuitenkin tekee.
Kyseessä on ilman muuta kaikkien aikojen merkittävimpiä pop-yhtyeitä, jonka tuotannon taso on koko lähes kolmikymmenvuotisen uran ollut erittäin korkea.
Ehkä eniten arvostan kolmea ensimmäistä studiolevyä: Please, Actually ja Behaviour. Myös uusin "Yes" on mielestäni onnistunut.
JA NYT ON TAAS TILAISUUS NÄHDÄ HEIDÄT SUOMESSA 2.7.2009 HELSINGIN JÄÄHALLISSA! - smogeri
BeingBoring kirjoitti:
On sääli, että useimmat ihmiset leimaavat tämän yhtyeen jonnekin inhottavien homoyhtyeiden sarjaan kuuluvaksi. Tavallista ja kaikille tehtyä musiikkia tämäkin bändi kuitenkin tekee.
Kyseessä on ilman muuta kaikkien aikojen merkittävimpiä pop-yhtyeitä, jonka tuotannon taso on koko lähes kolmikymmenvuotisen uran ollut erittäin korkea.
Ehkä eniten arvostan kolmea ensimmäistä studiolevyä: Please, Actually ja Behaviour. Myös uusin "Yes" on mielestäni onnistunut.
JA NYT ON TAAS TILAISUUS NÄHDÄ HEIDÄT SUOMESSA 2.7.2009 HELSINGIN JÄÄHALLISSA!sinne menossa :)
- mirkku92
smogeri kirjoitti:
sinne menossa :)
Tietääkö kukaan onko tuolla keikalla mitään lämppäriä ja jos niin mikä/kuka?
Tätä krikkaa on odotettu ja pitkään. - kumpa tietäkski
mirkku92 kirjoitti:
Tietääkö kukaan onko tuolla keikalla mitään lämppäriä ja jos niin mikä/kuka?
Tätä krikkaa on odotettu ja pitkään.Ei o hoidettu tiedotusta taaskaan kunnolla jos ollenkaan näihin liittyen, satana.
Toiset lähteet väittää et ois joku ruotsalainen lämppäri toiset et ei ois ketään. - nahka-petteri
kumpa tietäkski kirjoitti:
Ei o hoidettu tiedotusta taaskaan kunnolla jos ollenkaan näihin liittyen, satana.
Toiset lähteet väittää et ois joku ruotsalainen lämppäri toiset et ei ois ketään.Oli kyllä paras keikka pitkiin aikoihin.
Kyllä kannatti lähteä, semmoista juhlaa
silmille ja okrville että ei oo tosiaan vähään
aikaan tämmöistä nähty täällä päin.
Pet Shop Boys ei leiki, saatana.
- PETBOY444
VANHAT PSB FANIT NYT KUULOLLA!!!
UUSI ALBUMI TULOSSA KESÄKUUSSA 2013.
PALUU VANHOILLE JUURILE TÄSSÄ!!
TUO UUDEN ALBUMIN TEASER NOSTAA ODOTUKSET TAIVAISIIN!!
TÄSSÄ MENNÄÄN PLEASE/INTROSPECTIVE MAISEMIIN VIIMEIN!!!
http://www.youtube.com/watch?v=gNliJ66WbbU - 458643985743
http://www.youtube.com/watch?v=moaYCMpLrYs
Loistava biisi! - lowe PSB
Electric on kyllä kova...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513755Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1182797Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko6422460Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei202097KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar862054Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo441751- 221713
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1431665Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?971516- 281486