Muut ovat sitä samaa tusinakamaa kuin muutkin.
Tässä tuore idea ja hyvä biisi.
Äänestetään Signmark voittoon!
Tässä tuore idea ja hyvä biisi.
Äänestetään Signmark voittoon!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Muut esiintyjät ovat jo-nähtyjä kokeiluja. Joku Waldo's People on niin 90-luvun tunkkaista pöhötystä, ettei pahemmasta väliä.
Signmarkilla sen sijaan potentiaalisia äänestäjiä joka Euroopan maassa, kunhan sana heistä leviää eteenpäin. Mutta tämä vain, mikäli ihmiset älyävät äänestää heidät jatkoon tänään.
samaa mieltä! Signmark Moskovaan.:)
Ei sillä tulla menenstymään. Ainoat oikeat mahdollisuudet on Waldolla, miettikää nyt vähän!!
Mietitään vain..
Waldo's peoplen biisi on niin tusinakamaa, että ei sillä Moskovassa pitkälle pötkitä (tuskin edes finaaliin).
Signmarkilla olisi voinut jopa olla mahdollisuuksia. Hiphop ei ole kovin yleinen euroviisubiisinä, ja biisikin on hyvä, olisi erottunut massasta.
Artisti on tunnettu maailmalla (oi kyllä, hän on tunnettu artisti muuallakin kuin Suomessa ja esiintynyt yli 15 maassa).
Ympäri Suomea oli kisastudioita Signmarkin puolesta.. Kuurojen yhdistyksillä, sillä he todella toivoivat Signmarkin ja uudet tuulet edustamaan.
Varmasti olisivat tykänneet myös muualla Euroopassa.
Mutta onnea vaan Waldolle, ei biisi huono ole, mutta siinä ei vain yksinkertaisesti ole mitään uutta tai erilaista.
olisi Signmark, hän voisi menestyä kisassa ehkä parhaiten.
Vanhat ukot voivat jatkaa keikkailuaan eläkeläisille, muutama vuosi sitten Dannyn lähettäminen euroviisuihin olisi ollut yhtä typerää kuin Tapani Kansan tai Remun lähettäminen tänä vuonna.
no ei todella äänestetä lökäpöksyjä. Euroviisut on SÄVELLYSKILPAILU, ja hiphopissa ei juuri ole säveltä joten ei siis edes musiikkia..
Olisin todella toivonut,että signmarkin poppoo olisi päässyt euroviisuihin.Viittomakieli olisi varmasti tuonut pisteitä Suomelle.
Ei tää waldokaan mikään paha ole,mutta se esiintyminen ei oikein ollut sitä parhainmistoa.
Pelkkä lavalla seisominen ei oikein vakuuta kansainvälistä yleisöä.