WALDO JA SUOMI

KIITOS SUOMEN KANSA.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
5269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täysin narkkipiisi.

Äänestä

siis se voittaja oli 13 tusinassa -tyyppinen täysin mitätön, kaupallinen ja heppoinen roskabiisi.

Äänestä

Menolla, meiningillä, rytmillä, melodialla ja äänellä tuo kisa voitetaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!




Just oikee voitti!!!!!



:))))))))))

Äänestä

todella seksikkäät äänet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOITTIVAT kirjoitti:

KIITOS SUOMEN KANSA.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu