Kiitti! Suomi on 10. joukon huonollla

vuoden Euroviisuissa.

Eikö ookki hauskaa äänestää jatkoon niitä, jotka eivät missään tapauksessa menesty varsinkin, kun eivät ole saaneet nimeä muualla päin?
4310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan sama miten käy moskovassa, nyt juhlitaan!!!!!!

Äänestä

ON saanut "nimeä muualla päin"???

Äänestä

oikea.
Miksihän sun mielipide ei nyt toiminut?
Sun kanssa ei suomalaiset ole samaa mieltä, joten lopeta urputus.
Meillä jokaisella on mielipiteemme ja mun mielestä oikea voitti.

Äänestä
  • No, ei munkaan mielestä sun mielipide ole oikea. Jatketaanko eipäsjoopasjankutusta, sehän on illan teema.

    Sitäpaits aika noloa, kun vanha äijä koittaa tommoista teinijumputusta vääntää. Mutta sehän on vain mun mielipide ja mielipiteistä on turha väitellä:D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puolella tämän kirjoitti:

vuoden Euroviisuissa.

Eikö ookki hauskaa äänestää jatkoon niitä, jotka eivät missään tapauksessa menesty varsinkin, kun eivät ole saaneet nimeä muualla päin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu