Varma Jumbosija!

Waldos Peoples "Lose Contröl" on täysin mauton jumputus, joten jumbosija on varma Suomelle Moskovassa!
Passionworks Surrender oli paras!
2223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihanaa poppia!

Äänestä

Minustakin tää Waldos Peoplen biisi oli täydellinen.
Popin ystäviä maailmalla riittää, joten valinta oli kerrankin hyvä.
Kaikki kolme suosikkiani oli jatkossa viimeiseen asti, mutta kyllä Waldo oli oikeasti aivan ylitse muiden Popin saralla.
Waldon biisi oli tosi hyvä ja livenäkin homma toimi, joten en ihmettele, että popin ystävät äänestivät urakalla.
Meillä on noin upeaa pop-musaa viedä maailmalle, eikö ole uskomattoman upeaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seijaliisa kirjoitti:

Waldos Peoples "Lose Contröl" on täysin mauton jumputus, joten jumbosija on varma Suomelle Moskovassa!
Passionworks Surrender oli paras!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu