Mihin hävisi taas

viestiketju?

Siinä oli juttua siitä keskustelutilaisuudesta, olisin halunnut sen lukea, kun en kunnolla sitä ehtinyt ruokatunnilla, miksi tuollainen pitää poistaa ja kuka haluaisi niin tehdä, että laittaa tuosta poistatuspyynnön?

8

336

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että palstalla on päivystävä häirikkö joka laittaa poistatukseen kaikki vähänkin palstan aiheeseen liittyvät viestit. Tämä nyt taas meni häirikön hilseeseen.

    • voi päätellä

      Ai kukako? No varmaan sellainen,joka tinkasi siellä kokoajan ja poisteli jo aiemmin osan viesteistään siin ketjussa.

    • kiellettyä.

      Ei täällä saa mainita sen enempää Heikkilää, Vatajaa kuin mainostaa tuollaisiakaan tilaisuuksia. Pois vaan kaikki.

      • Mikä sinua

        Oikein vaivaa?

        Tuossa jutussa on kyse suurista asioista suomalaisten terveydestä. Kaikki keskustelu loppuu siihen, jos mitään asiaa taikka henkilöä ei saa nimetä.

        Tässä tulee väkisinkin mieleen, että taidat tehdä tulosta elintarviteollisuuden ja lääketeollisuuden osakkeilla, koska haluat estää kaiken keskustelun.


      • on totuus
        Mikä sinua kirjoitti:

        Oikein vaivaa?

        Tuossa jutussa on kyse suurista asioista suomalaisten terveydestä. Kaikki keskustelu loppuu siihen, jos mitään asiaa taikka henkilöä ei saa nimetä.

        Tässä tulee väkisinkin mieleen, että taidat tehdä tulosta elintarviteollisuuden ja lääketeollisuuden osakkeilla, koska haluat estää kaiken keskustelun.

        Sinä pyydät täältä poistettavaksi kaikki aloitukset jotka sisältävät vähääkään tietoa VHH:sta. Ja sitä suuremmalla todennäköisyydellä jos niissä satutaan mainitsemaan esim. Heikkilä. Se kun on niin helppoa väittää sellaisia viestejä mainoksiksi joissa satutaan mainitsemaan jotain sellaista minkä pystyy jollain kierolla tavalla vääntämään mainostukseksi.

        Usko jo, toi vedätys ei mennyt läpi.


      • palstan aiheesta. Keskustele laihdutuksesta Atkinsin, Montignacin ja South Beach Dietin oppien mukaan. Kaikilta näiltä löytyy kirjoja joten jos ahtaasti tulkitaan niin mainostamista on kaikki mitä täällä kirjoitetaan.


    • ihmettelet

      Itse pyydät täältä kaikki vähänkään VHH:n liityvät jutut poistettavaksi ja nyt sitten yrität vihjata että joku VHH:lla olija olisi sen tehnyt.

      Joo, ei mennyt läpi tämäkään vedätys.

      • Aloittaja

        Kuules, kyllä säkin varsinainen riidankylväjä olet, miksi noin tekisin? Enkä missään kohdassa vihjannut, että joku vhh:lainen sen olisi tehnyt, ei tullut se edes mieleeni ja sitäpaitsi minäkin olen vhh:lla, oletko sinä?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      124
      5211
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      30
      3688
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2460
    4. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      24
      1594
    5. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1588
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      41
      1560
    7. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      23
      1481
    8. Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan

      Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv
      Maailman menoa
      31
      1411
    9. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1312
    10. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      29
      1293
    Aihe