Siinä oli juttua siitä keskustelutilaisuudesta, olisin halunnut sen lukea, kun en kunnolla sitä ehtinyt ruokatunnilla, miksi tuollainen pitää poistaa ja kuka haluaisi niin tehdä, että laittaa tuosta poistatuspyynnön?
Mihin hävisi taas
8
336
Vastaukset
että palstalla on päivystävä häirikkö joka laittaa poistatukseen kaikki vähänkin palstan aiheeseen liittyvät viestit. Tämä nyt taas meni häirikön hilseeseen.
- voi päätellä
Ai kukako? No varmaan sellainen,joka tinkasi siellä kokoajan ja poisteli jo aiemmin osan viesteistään siin ketjussa.
- kiellettyä.
Ei täällä saa mainita sen enempää Heikkilää, Vatajaa kuin mainostaa tuollaisiakaan tilaisuuksia. Pois vaan kaikki.
- Mikä sinua
Oikein vaivaa?
Tuossa jutussa on kyse suurista asioista suomalaisten terveydestä. Kaikki keskustelu loppuu siihen, jos mitään asiaa taikka henkilöä ei saa nimetä.
Tässä tulee väkisinkin mieleen, että taidat tehdä tulosta elintarviteollisuuden ja lääketeollisuuden osakkeilla, koska haluat estää kaiken keskustelun. - on totuus
Mikä sinua kirjoitti:
Oikein vaivaa?
Tuossa jutussa on kyse suurista asioista suomalaisten terveydestä. Kaikki keskustelu loppuu siihen, jos mitään asiaa taikka henkilöä ei saa nimetä.
Tässä tulee väkisinkin mieleen, että taidat tehdä tulosta elintarviteollisuuden ja lääketeollisuuden osakkeilla, koska haluat estää kaiken keskustelun.Sinä pyydät täältä poistettavaksi kaikki aloitukset jotka sisältävät vähääkään tietoa VHH:sta. Ja sitä suuremmalla todennäköisyydellä jos niissä satutaan mainitsemaan esim. Heikkilä. Se kun on niin helppoa väittää sellaisia viestejä mainoksiksi joissa satutaan mainitsemaan jotain sellaista minkä pystyy jollain kierolla tavalla vääntämään mainostukseksi.
Usko jo, toi vedätys ei mennyt läpi. palstan aiheesta. Keskustele laihdutuksesta Atkinsin, Montignacin ja South Beach Dietin oppien mukaan. Kaikilta näiltä löytyy kirjoja joten jos ahtaasti tulkitaan niin mainostamista on kaikki mitä täällä kirjoitetaan.
- ihmettelet
Itse pyydät täältä kaikki vähänkään VHH:n liityvät jutut poistettavaksi ja nyt sitten yrität vihjata että joku VHH:lla olija olisi sen tehnyt.
Joo, ei mennyt läpi tämäkään vedätys.- Aloittaja
Kuules, kyllä säkin varsinainen riidankylväjä olet, miksi noin tekisin? Enkä missään kohdassa vihjannut, että joku vhh:lainen sen olisi tehnyt, ei tullut se edes mieleeni ja sitäpaitsi minäkin olen vhh:lla, oletko sinä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1245211Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella303688No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452460Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv241594- 501588
- 411560
- 231481
Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv311411- 141312
- 291293