Ketään en ole

Joku tietää tähän vastata . Kuinka saan useamman kuvan profiliini laitettua ?
Siellähän on varattu paikka usemamalle kuvallekin, kuin etusivun kuvalle.
5815
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No sitten voit tavata vaikka minut, koska en minäkään ketään tavannut.
Jos olet sellainen sinisilmäinen ja tumman vaalea mies, et tarvitse valokuvaa.
Muista hymyllä aurinkoisesti.

Äänestä

maksullinen palvelu

Äänestä

Toisen kuvan laitat ihan samalla tavalla kuin ensimmäisenkin. Odotat tietysti, että se hyväksytään eli se voi kestääkin.
Onnea oikean löytämiseen.

Äänestä

paketin saat useamman kuman muuten et saa kuin yhden

Äänestä
  • Suomi24 galleriassa kaikki ilmaista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä tavannut kirjoitti:

Joku tietää tähän vastata . Kuinka saan useamman kuvan profiliini laitettua ?
Siellähän on varattu paikka usemamalle kuvallekin, kuin etusivun kuvalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu