miksi vakoilet minua verhojesi takaa miksi ajattelet minua? et ottanut takaisin et anna toista mahdollisuuutta meille JOten mikä logiigga vakoilussasi on ???
En ole merkittävä
henkilö elämässäsi
4141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joulupukin apulainen
En voi ottaa sinua "takaisin" mutta voin ottaa sinut sen ihan ensimmäisen virallisen kerran enkä olisi sen jälkeen edes jättämässä sinua, joten takaisinottamiset voisi meidän kohdallamme unohtaa jo heti alkuun.
next
Puhdistetaas ilmaa kertomalla, jotta moinen kyttäily johtuu ihan silkasta sosiaalisesta kyvyttömyydestä tulla juttuun ihmisen kanssa.
Jos ei toinen osaa niin ota sinä asia reilusti puheeksi niin voitte sitä kautta kumpikin elää rehdisti omaa elämäänne. Ja vaikka vähän exhibitionistisoida siinä sivussa :D Reilu meininki! Tai voihan se olla niinkin, jotta kumpikin pitää sitten väärää peliä. Kait se niinkin onnistuu jos olette kerta samalla aaltopituudella :D