Paras kosto pettäjälle on että hänelle

koskaan PILLUA.
6977
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sitten se pettää lisää, yksinkertasta

Äänestä
  • ja jättää rauhaan petetyn

    Äänestä

Minulla ei ole pillua ja vaimoni ei ole ainakaan tietääkseni lesbo.

Äänestä

miksi sä oot sellasen miehen kanssa kun et sille riitä?
Mä en ainakaan olis tyrkyttämässä itteeni jos mun mies tarvis monta naista.
Ite tykkään seksistä ja en tykkää pihtareista siks jos oisin sinä en muutaku vaihtaisin uuteen mieheen joka keskittyis siinä hommassa vain muhun.
Ylpeesti ilmotat miehelles että nyt haet paremman ja sillä siisti!

Äänestä

Niin se vain jouduttaa eroa.
Niinhän se pitääkin.
Akka tai ukko,kerrasta pihalle.

Äänestä

pillua? Ja ei se mun vaimo pillun perään ollu, vaan munan.

Toiosaalta ongelma on nyt ratkaistu, lopullisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei anna enää kirjoitti:

koskaan PILLUA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu