Miksi niitä on edes olemassa?
Vihaan rumia naisia
MMies
331643
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
kaltaisillakin olisi edes pienen pieni mahdollisuus saada nainen.
...rumien naisten kohdalla.
Itse esittäisin vasta kysymyksen miehenä, miksi kysyt tällaisia täältä, kysy ennemmin äidiltäsi? Hän tietää asian paljon paremmin ja ehkä myös uskot hänen vastausta asiaan paljon enemmän kuin mitä vastauksia saat täältä?
Aivan, näinhän se menee. En minäkään pidä rumista miehistä seksi- tai seurustelumielessä. Hyi.
Se millaisia naiset on, johtuu luonnonvalinnasta tai seksuaalisesta valinnasta. Luonnossa ei ole rumuutta, joten syy on varmaan miehissä.
Eli vika miehissä kun valitsivat? hmm....
Ja luonnossa ei rumia olentoja ollenkaan?
Mitenkäs esim nenäapinat tai heisimadot?
Huonon naismaun tuotoksia varmasti, ehkä sinun siskoja?
Kuhallakin on kidukset ja se ei viihtyisi mun kanssa.
vaan- vittuako se muille kuuluu, ketä tai mitä sinä satut vihaamaan.
Vihaat rumia naisia sen takia kun olet alemman tasoinen mies. Tiedät, että sinun pitäisi saada itsellesi ruma nainen, mutta koska et saa edes sellaista, tai pelkäät ettet saa, alat vihaamaan näitä naisia.
Pelko manifestoituu joko aggressiona tai pakenemisena (fight or flight)
Pelkäät kaikkia naisia. Rumia kohtaan hyökkäät aggressiivisesti (henkisesti) ja kauniita naisia "pakenet" fyysisesti tai henkisesti.
Vihaan oikein syvästi.En ymmärrä miksi hän jatkaa sitkeästi olemassa oloaan.
MMies on hyvin kauniiksi sanottu 18 v. nuori nainen.
Impotenteille äijille löytyy nykyisin viagraa ja muita lääkkeitä. Niitä kun nappailee niin naiset eivät enää näytä rumilta.
Suuri osa kylläkin. Etenkin sellaiset muodottomiksi palloiksi paisuneet kuvottavat, ihraiset paksu-Pipsat.
Tuo ei millään vaikuta normaalin, terveen ja viriilin heteromiehen tekstiltä. Jos mielestäsi paksut reidet ja rehevät muodot ovat kuvottavia niin kannattaisi ehkä siirtyä katselemaan pikkupoikia ja varata jo lentolippu thaimaaseen.
Makunsa kullakin, mutta kyllä mäkin hiukka ihmettelen miehiä, iältään 20-60, jotka kiehnäävät eläkeiäkäisen matamin seuraan. Sanovat, että muija on nii hyvä suustaan, mitä sillä sitten tarkoittavatkin. Eukko on tosiaan lyhyt ja leveä, tietysti ryppyinen, helttakaula ja näin. Karmiva tapaus! Jos kaveri voi innostua sellaisesta, ei 30 kilon ylimääräinen siiderinpöhö nuoressa naisessa varmaan haittaa.
Jos on 2 henkilöä, toisella kova nälkä ja toisella ei ole yhtään nälkä, ja pöydällä on 2 lautasta, toisessa hernekeittoa ja toisessa wieninleike. Niin kyllä tämä nälkäinen kaveri syö kummatkin lautaset ja kylläinen ei koske edes leikkeeseen.
Myös halukkaat miehet mielellään hoitelevat kaikenlaiset naiset, ja matalalibidoiset eivät saa sen enempää rumia kuin kauniitakaan naisia.
olisi kuinka vastenmielinen läski, niin hän saa rahaa työstä ja kehuja sekä munaa puutteessa olevilta miehiltä.
Näin ruma nainen saa vielä lapsia jotka ovat yhtä rumia, ainakin jos nainen ottaa siittäjäkseen vastaavaa tasoaan olevan miehen.
Vihaan idiootteja miehiä! Miksi niitä edes on olemassa?
nii kerro miksi?
VIHAAJAT VIHAA
Kauneus on katsojan silmässä, jollekin pallon muotoinen vartalo on kaunisd, toisille ei.
Sama asia kuin joku lempiväri tai lempiruokakin..
Ajatella miten paljon pallonmuotoisia naisia onkaan oi sinä täydellinen olento
👍
maapallo vetää puoleensa toisia enemmän kuin toisia?
Anna meidän olla, ei kukaan pyydä huomiotasi joten relax vaan. ☺️
Jasu
Ja sen verran avaan, että jos ei ole rumia ei kukaan huomaisi kauniitakaan. Ihmiset kun vertailee. Mua ei haittaa olla ruma, koska tiedän olevani henkisesti sitäkin kauniimpi. 😊
Jasu
16 vuotta vanha aloitus.
Arvelen, että aloittaja on repsahtanut, jos hengittääkään.
Vilma
Kaupassa tuli vastaan ainakin päälle 70v nainen, kullankeltaiset hiukset papiljonteilla ja oranssinpunaiset huulet!
Ootko satavarma ett oli_______ nainen.
Olen ja pelästyin, onneksi ei ottanut minua tähtäimeen ja lähtenyt seuraamaan.
Kuka näitä ikivanhoja aloituksia nostelee..
Mutta aiheeseen liittyen, niin ei tule mieleen yhtäkään rumaa naista. Sisäisesti rumia kyllä, mutta ulkoisesti ei. Jokainen on hyvä juuri omana ainutlaatuisena itsenään. Se, ettei mahdu nyky-yhteiskunnan asettamiin ahtaisiin ulkonäköihanteisiin, ei tee kenestäkään rumaa.
Aletheias
Suomi24 on sisäisesti rumien naisten näyttämö. Täällä on kaikki kakkoslaatu.
Älä nyt höpäjä. Ehkä syy fiiliksiisi on siinä, ettet tunnista sisäistä kauneutta, vaikka sitä olisi silmiesi juuressa.
Aletheias
Ei ole olemassa rumia naisia,on vaan muutamia itseinhossaan muissa rumuutta näkeviä reppanoita🤷♀️