Tässä parit päivähäpät ottaneena kysyn nyt että mikä on mieluisinta rakastelumusiikkia jos sellaista olisi taustalla ns. nousuhumalan aikaan?
ja perjantaikysymys..
disadora
16413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hiljaisuus.
pornofilmi mieleen, ja se voi alkaa naurattaa ja se ei ehkä ole hyvä asia
vaatii näköjään naisnäkökulmaa täh?
sopii alkoholin ja seksin kanssa.
Symphony for the Devil/Sympathy for the Devil
http://www.youtube.com/watch?v=heXGH7XwZyk
pitää laittaa ylös ja kuunnella muiden ehdotukset.Itse pitäisin kai Shponglen "my head feels like a frisbee". Sisältää alkutanssin, esileikin ja kaiken muunkin. Makunsa kullakin heh.Ei taida miehiin kolahtaa??
minun mieleen.
Toinen vaihtoehto on Angelien Mannu, mitä ei löydy YT:stä
haittaa..mikä lie intialainen tähän pitäis hakea jotta tuota kukaan kuuntelis:)
on huippua. Kokeilepa etsiä miehiä rave-piireistä ;-)
on tosiaan kova sana. Tahdon kuulla rakastettuni hengityksen. Asia ei ole riippuvainen humalan asteesta.
myös niin että kun on rakastunut, tarvitsee erilaisen musiikin tai sen hiljaisuuden? Sitten kun muuten vaan itseään tahtoo helliä niin asia onkin jo toisin täh?
Taidan olla väärässä ketjussa?
Mulle musiikki on kiusallista meteliä noin ylimalkaan, jos en erikseen päätä sitä kuunnella. En ymmärrä mitä sillä on tekemistä rakastumisen tai seksin kanssa: tyypillinen mies?
Jos on taustamusiikkia oltava, niin vanhat disco-slovarit 80- ja 90-luvulta.
mä luulen että parasta ja kiihottavinta musiikkia mun korville on oman miehen ääntelyt petissä....ihanaa....
..musiikkia korvilleni on kumppanin hengitys, huokaus ja yhteinen "sävel" !!
se viilingistä riippuen sitte jotai Judasta taikka Morcheebaa... mut pitääkö olla musaa lainkaan?