Kohtuus kaikessa

Myyntitavoite 11500€ josta toteutuu 10560€
myyjälle provisio 107€.
Onko ok kuulostaako sinusta hyvältä?
3313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikea tietty sanoa kun ei teidä katteita mutta 1% myyntiprovikka vaikuttaisi aikas huonolta.

mutta tosiaan, vaikea sanoa kun ei tiedä tarkemmin

Äänestä
  • tuo vähän yli 10 tonnin myynti pitää saada, päivän vai vuoden. Itse sain 34,000 bonusta kun saavutin 1,6 miljoonan tavoitteeni.

    Äänestä

  • milä aika jaksolla kirjoitti:

    tuo vähän yli 10 tonnin myynti pitää saada, päivän vai vuoden. Itse sain 34,000 bonusta kun saavutin 1,6 miljoonan tavoitteeni.

    Tuo tavoite on 20 päivän osalta.Eli kuukausi tavoite

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirpa kirjoitti:

Myyntitavoite 11500€ josta toteutuu 10560€
myyjälle provisio 107€.
Onko ok kuulostaako sinusta hyvältä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu