Jumalaksi asettuminen

Kuka sinä olet ketään häätämään pois palstalta?
Ihmeen omistushaluista porukkaa eräät ovat tämän palstan suhteen.
Mitataanko hyvyys hymiöiden määrällä vai lässytyksen määrällä? Vai mitataanko hyvyys itselle asetetulla päämäärällä kohti hyvyyttä?
3180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vara-sheriffi on jumalasta seuraava. Saat ikibannin.

Äänestä

Paholainen on valheen isä ja vääristelyn ystävä.

Äänestä

mieliteet vapaiksi,mutta toisten sairaalloinen
kiusaaja olisi poistetava

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


* * kirjoitti:

Kuka sinä olet ketään häätämään pois palstalta?
Ihmeen omistushaluista porukkaa eräät ovat tämän palstan suhteen.
Mitataanko hyvyys hymiöiden määrällä vai lässytyksen määrällä? Vai mitataanko hyvyys itselle asetetulla päämäärällä kohti hyvyyttä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu