Säälittää ne mamut siellä Mäntylässä. Siellä asuu nimittäin sellaisia ihmisiä, joilla on alla pahoinpitelyjä ynnä muuta vilunkia. Onneksi liikkuvat isolla porukalla, että ei tarvitse pelätä.No, jos tää yksi hullu käy kiinni niin taitaa lähteä istumaan.
Säälittää...
noi mamut...
61042
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ihan vertaistensa joukossa, mitäs luulet näitten taustoista löytyvän
Mee koputtamaan ovelle ja kysy ystävällisesti?? :-D
tarvetta taustat on samat kun muilakin pakolaisilla suomessa ja muualla ja nehän tietää kaikki muut paitsi kourallinen hyysäreitä
...nehän tietää kaikki...
Sähän olet melko tietopankki, Adolf.
Oikein koppalakkien kuningas.
Ho hoh!!!
kuin tietokoneen googleta ja kattele hyysäri tilastoja ym fakta tietoo. Mutta kun näyttää että et ole enään pelkästään sinisilmäinen. Nuppiskin näyttää tyhjeneen puolustaessasi kamujas niin raivoisasti, näet natseja ,skinejä ym jokapuolella. Taudillehan löytyy myös nimikin, mutta jätetääs tälläkertaa mainitsematta ettei pienet aivos pimahtais lopullisesti.
rakennettu uusia asuntoja kuka sitä nyt vanhassa asunossa viihtyis kun suomehen pääsee.Eiköhän teherä alote et ne sais uuet asunot kotimaansa mukavuuksilla ,merinäköalalla,ja uimaaltailla kun ei ne naiset voi käyrä uimahalleissakaan virkistäytymässä raskaan työpäivän jälkeen