Ensin ollaan niin kinnostuneita, että! Pommitetaan oikeen urakalla. Sitten kun sitä näyttää vihreetä valoa, ni mihin se mies sillon oikeen katoaa? Ei kuulu enää, eikä näy... :( Miksiköhän?
Mihin mies häviää?
224466
62697
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
vihreää valoa?
Mahdollisuuksia on monia.
Ehkä sillä on muitakin kiikarissa ja testasi vain suosiotaan?
Kaipa miestä kiinnosti sun olemassaolo vain sen aikaa kuin se sai metsästää ja sä esitit vaikeasti tavoiteltavaa. Äläkä nyt vaan sano "voi nyyh, se ei ole kahteen päivään ottanut muhun yhteyttä"
Jos vihreä valo merkitsi sitä, että annoit sille miehelle tuheroas, niin sen jälkeen aito panomies häviää seuraavan pimperon saalistamiseen...:DDDD
kun se mua rupes pommittamaan, et siitä nyt ei varmaan ollu kyse. :) Ite mä ensin ajattelin, et pelkkää seksii, mut muutinki mieleni.
Ei se sulta halunnutkaan muuta kuin pillua, sitä varten se pommitti että pystyisi turvaamaan saannin myös tulevaisuudessakin! Ovela jätkä täytyy myöntää vaikka temppu on vanha, näköjään toimii vieläkin:)
Olet ollut vain yksi monista.