Tälläinen seksiin liittyvä propleema, jos sitä nyt sellaiseksi voi kutsutta. Katsokaas kun mieheni on parikin kertaa (tosin pikku hiprakassa) sanonut että hänestä olisi kiva katsella kun vieras mies, tai miehet, rakastelisi minua. No enpä oikein ole ollut innostunut asiasta, vaikken ajatusta kovin voimakkaasti lytännytkään, saahan niitä fantasioita olla. Ei hän nyt asiaa kovin voimakkaasti "tyrkyttänyt" mutta muutamia kertoja kuitenkin, ja minulle jäi kuva että ajatus tosiaan kiihotti häntä. Mutta se propleema: Nyt sitte itse olen lämmennyt (ja sitten TOSISSANI!) ajatukselle, mutta kun kerroin suostuvani hän ei tuntunut enään ollenkaan innostuneelta. Vaikka olen sanonut että ajatus tosiaan kiehtoo minua, hän pikemminkin hermostuu kuin lämpenee asialle. Olen yrittänyt esittää ettei hänen ole pakko olla samassa huoneessa tms mutta hän vain väistelee asiaa. Minusta tuntuu että jäin kuin tyhjän päälle, ensin hän saa minut tosi "kuumaksi" asialle ja sitten peräytyykin! Epäreilua. Mutta minä kun en enää saa ajatusta mielestäni, ei voi mitään :(
Nyt se epäröikin
kovast ihmettelen
4961
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
eikä niitä todellisessa elämässä haluta toteuttaa.
on, jotka haluavat toteuttaa. Miehen olisi kenties kannattanut ajatella asia loppuun saakka ennen kuin alkoi sitä ääneen ajattelemaan - kun kyse ei ollut kuitenkaan yhdestä ainokaisesta sutkautuksesta.
Epistä...
eroon miehestäsi, niin jatka vaan ja toteuta fantasiasi. Mikäli haluat jatkaa avioliittoasi, niin lopeta hyvä nainen tämä typeryys.
toisin päin ja mieti miltä itsestäsi tuntuisi miehesi asemassa. Olet hölmö, jos luulet miehesi kestävän tuollaisen