Mieleenpainunein murjaisu?

Palstalla.

Niin?
4310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pröööt!

Ja sekin tuli varmaan jonkun sovinisti-sian perseestä! :D

Äänestä

SOVINISTI ALISTAA NAISTA

Äänestä
  • että aamulla aurinko ei oikeesti nouse idästä? Kyseessä on nimittäin maapallon pyörimisliikkeen aiheuttama illuusio.

    Tiesitkö muuten että aurinkokaan ei pysy paikallaan, juujuu ei pysy. Se pakana pyörii näet oman keskiakselinsa ympäri. Eikä siinä vielä kaikki, tunnettuahan on, että aurinkokuntamme sijaitsee linnunradan kieteisgalaksin yhdessä haarassa. Galaksimme pyörii oman akselinsa ympäri ja samaan aikaan kiitää hurjaa vauhtia avaruudessa.

    Ei siis ihme, että yhden jos toisenkin pää on pyörällä.

    Äänestä

NIIN on aika mieleenpainuva ilmaisu,eikö NIIN!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Palstalla.

Niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu