Nyt kun on tullut taas nuorten galtsuja selailtua, on tullut ilmi että lähes kirjoitustaidottomat ja kaikinpuolin kriminaalit kehonrakentajalihapäätkin saavat naisia.
Näin ollen on jossain oltava naisia jotka kelpuuttavat miehekseen ties millaisen vähälahjaisen tomppelin. Yleensä näillä roskasakkinaisilla on ihan hyvä kroppakin... joten kysymys kuuluu, mistä ATM voi löytää näitä yksinkertaisia naisia jollaisia teini-ikäiset lihapäätkin onnistuvat hankkimaan?
Haluan hyvärunkoisen (eli hoikan) roskasakkinaisen, sellaisen kerrostalossa asuvan alkoholistiperheen tyttären joka ei omaa lainkaan itsekunnioitusta ja pitäisi siten sivistynyttä ATM:ää taivaan lahjana.
Näin ollen on jossain oltava naisia jotka kelpuuttavat miehekseen ties millaisen vähälahjaisen tomppelin. Yleensä näillä roskasakkinaisilla on ihan hyvä kroppakin... joten kysymys kuuluu, mistä ATM voi löytää näitä yksinkertaisia naisia jollaisia teini-ikäiset lihapäätkin onnistuvat hankkimaan?
Haluan hyvärunkoisen (eli hoikan) roskasakkinaisen, sellaisen kerrostalossa asuvan alkoholistiperheen tyttären joka ei omaa lainkaan itsekunnioitusta ja pitäisi siten sivistynyttä ATM:ää taivaan lahjana.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Hahaha :D. Voi hohhoijaa...
muotivaatteita ja tietysti rahaa. Olet ihan nyrjähtänyt kun moiseen roskaväestöön haluat seota?
Otat tatuoinnin, joku tyylikäs. Ne kyllä neuvoo siellä tatska pajalla. Treenaat hieman kroppaa. Parit siistiä vaatekertaa.
Ostat Audin tai BMW:n, johon sulla on varaa. Tässä kohtaa tarvit hieman luovuutta, keräät säästösi ja otat parit pikavipit, joilla maksat käsirahan, yleensä 25%. Valehtelet autorahoitus hakemuksessa tulosi härskisti.
WT naiselle voi riittää 3500,-e hintainen hyvin säilynyt ja äänekäs sportti prätkä. Käsiraha alle tonnin.
Mutta, jos pelaat prätkällä, niin se vaatii enemmän kropaltasi. WT nainen alkaa helposti valittamaan, jos kiihdytyksissä hänen kätensä uppoaa vyötärölläsi oleviin makkaroihin.
Selität naiselle, että liikut kesäisin mielummin prätkällä, vaikka sinulla onkin ties mikä auto... Valehtelet härskisti tässä kohtaa.
Eivät ne lihapäät kyllä mitään tyylikkäitä ole, ja jos audilla ajavat niin ovat kännipäissään varastaneet. Pukeutuminen on luokkaa "halpahallin kasarifarkut ja lenkkarit" ja autona joku kusinen 80-luvun ooppeli joka on maalattu spraylla mattamustaksi.
En missään nimessä halua viettää aikaa amisten kanssa. Mieluummin sitten vaikka yliopistoa käyvä tyypillinen suomalainen tasa-arvohuora. Kunhan on kaunis.
Miksi yksikään yliopistoa käyvä haluaisi kaltaisesi pelkän lukion käyneen
työttömän miehen? Etpä sinä paljon "amisten" yläpuolella ole, joten
sinulla ei ole paljon varaa ylimielisyyteen. Sitä paitsi niillä amiksillakin
on suurimmalla osalla työpaikka, toisin kuin sinulla.
ei muutu!
MMies = Älymies 23
En tiedä mistä puhut. Tosin kieltämättä vaihtelu tekisi terää.
roskaväkeä kun kestäisit 15 minuuttia pidempää roskaväen edustajan seurassa.
"ei omaa lainkaan itsekunnioitusta ja pitäisi siten sivistynyttä ATM:ää taivaan lahjana."
Hehee! jos nainen on tuollainen kun kuvailit, miksi se arvostaisi sivistystä? Se arvostaa juuri lihaksia, ulkonäköä, käytännön taitoja sekä röyhkeyttä. Sivistynyt on "nörtti", "narukäsi" jne hänelle. Onnea vain yritykseen, itse menisin yliopiston kahvilaan, jos kuvittelisin että minulla on sivistystä. Useamman vuoden työelämässä olleena pahimmat sivistykset ovat ehtineet kyllä unohtumaan.
Nyt sitten hankkimaan street-cred'iä: Pahoinpitelyitä,huumeita ja varastettuja autoja, kioskikeikka voi olla hyvä.
Tatska ja revenneet lävärit naamassa ja nänneissä on must. Kuteet on pakko olla pöllityt ja jotain kivaa pitää aina löytyä WT-kissallesi. Cheapoo bling-blingii, kyylsätiiät!
Haet sen hunajamirrisi vaikka pääkaupunkiseudulta, metrossa voi vetää bisseä samalla ja liikkua kosmopoliitisti ajoittain maan alla. Etsi siis metrosta. Mitään lippua et sit osta.
Kiroilua vois lisätä ja ilman syljeneritystä kaikki edellinen on turhaa. Et ole vakuuttava ellei sulla ole nikotiinin kellastamat, noh, sormet nyt vähintään.
Luuletko että onnistuu? Autot pöllitään, et ei mitään ***** käsirahaa tarvita. Luottotiedoista voisit kans päästä eroon ettei olis epäuskottava. Lenkkarit vois kyl olla uudet ni et olis köyhän fattasedän näkönen. Sama sääntö ku kuteissakin, et muista se.
Kissa saa sit päättää miten sä laitat sun tukan. Tää on niin valmista kauraa, sulla on jono tipui sua odottamassa!
WT rokkkks
Eiveät taitaisi arvostaa herkkyyttäsi.. Sellaiset tyttäret ovat tottuneet levottomiin oloihin ja pitävät huonoa käytöstä normaaaliutena. Luultavasti ärsyttäisit näitä kovismimmejä. Itsetuntoa heillä ei ole, minkä vuoksi he käyvät päälle niin sanallisesti kuin nyrkeinkin.. sääli murskata unelmasi.
naurettavaa luulla, että roskaväen naiset arvostaisivat muita ominaisuuksia kuin niitä, mitä on roskaväen miehillä. Roskaväkeen ei kannata sekaantua. Se tietää vain vaikeuksia.
nuoren roskaväen suosimaan soittoruokalaan. Bildee saa ihan varmasti. Pysyvää suhdetta ei kyllä sen, kun vosulle selviää, että et olekaan naiselle mikään rahasampo. Ennen sitä saat kuitenkin painaa edestä ja takaa kaikkiin kolmeen reikään.
nim. kokemusta on.
mitään "roskaväkeä". Kaikki ihmiset ovat samanarvoisia!
mutta toiset on samanarvoisempia kuin toiset!
Perehtyminen Itä-Helsingin wt horoihin kannattaa aloittaa tästä:
http://www.youtube.com/watch?v=MlZDggfU5cI
Miten ihmeessä roskanaista haluaa panna joku muu kuin roskamies.
Jos viestisi ei ollut provoilua, niin siitä tulee vastenmielisellä tavalla läpi ihmisiä halveksiva asenne. Tutkintotodistuksella ei ole paljoa merkitystä, jos sydämen sivistys puuttuu. Terveisin osittain kuvaamasi kaltaisista oloista kotoisin oleva, itsekunnioituksen omaava akateeminen.