Vaikuttaa siltä, että tilanne on tasaantumaan päin kun eräät kuulut rekat ovat häippäisseet teille tuntemattomille...
Niin :)
Kuka palstalainen ei saa tarpeeksi
14
442
Vastaukset
- ,,,
eipäs nyt liioitella
- KYLLÄ SÄ!,
tiedät ketä tarkoitan.
Eks tiedäkkin? :) - ,,,
KYLLÄ SÄ!, kirjoitti:
tiedät ketä tarkoitan.
Eks tiedäkkin? :)mutta luulen tietäväni
- Stalker-alert
Ja muita miesvihamielisiä stalkkeri-lesboja?
- SUINKAAN!,
ps. mistäs moisia ajatuksia olet päähäsi saanut...
..mutta onneks mä pääsin Iltikseen.
http://www.iltalehti.fi/urheilu/200903129220375_ur.shtmlmonte24 kirjoitti:
hienoa
.. ei täällä millään omatekemillä väännösnimillä kekkaloida. Minä ainakaan. Tai muutkaan palstan puolalaiset (luulisin).
katarzyna kirjoitti:
.. ei täällä millään omatekemillä väännösnimillä kekkaloida. Minä ainakaan. Tai muutkaan palstan puolalaiset (luulisin).
ettekö te olleet yhdessä???
monte24 kirjoitti:
ettekö te olleet yhdessä???
.. Ai minä ja Genio? En ole kuullutkaan. Janne Ahosta mä diggaan. xD
katarzyna kirjoitti:
.. Ai minä ja Genio? En ole kuullutkaan. Janne Ahosta mä diggaan. xD
onko se joku politiikko??
monte24 kirjoitti:
onko se joku politiikko??
..on se vaan niin kova jätkä.
http://fi.wikipedia.org/wiki/Janne_Ahonen- nyt...
katarzyna kirjoitti:
.. Ai minä ja Genio? En ole kuullutkaan. Janne Ahosta mä diggaan. xD
*nyt maailmani romahti:(* *vitsi*
Olen aikoinaan satunnaisesti lukenut nimimerkin katarzyna juttuja ja pidän häntä fiksuna. Nyt olen pettynyt. Siis oleks säkin joku vakionaama??!
No joo, mutta.
Itse olen _ihmisenä_ kiinnostunut niistä, jotka EI TUNNE YHTÄKÄÄN näistä nimimerkeistä, joista täällä koko ajan puhutaan. Vitsi vois vaikka tehdä treffit(! ) sellaisen kanssa. Jos tyyppi siis fiksu on. Tosin en koskaan ole hakenut minkääntyyppistä seuraa netistä, enkä valitettavasti muutenkaan ehdi/ halua erityisesti (ainakaan tällä erää) keskittyä tuntemattomien persoonien sanomisiin keskustelupalstan ulkopuolella.
Keskustelu rules.
Eikö tämä jo sulle vuodeksi riitä......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242461Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3482077Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä261922Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101743Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581528Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121062Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181049- 55910
- 63895
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2858