Luulin seurustelevani miehen kanssa (2 vuotta takana)Mutta miehen mielestä emme sitten vissiin seurusteltu. Yllättäen paljastu, että mies on seurustellut samaan aikaan myös toisen naisen kanssa. Tavannut meitä vuoron perään..ja harrastanut myös seksiä molempien kanssa.
OLisin vain halunnu tietää miksi mies teki niin...ei vastausta. Miksi miehet toimii niin? Osaisko joku valaista hiukan asiaa?
Meidän suhde tietty loppu samantien kun kaikki paljastu...päässä väin pyörii miksi?
Miehellä 2 naista...
6
231
Vastaukset
- aina :
enemmän kuin yksi
Minulle kävi vähän samantapaisesti, mutta niin päin, että naisella oli kaksi miestä, siis toinen minun lisäkseni.
Ehkä tilanteeseen sopii sama vastaus kuin mitä Bill Clinton vastasi kysymykseen, miksi Monica Lewinsky otti häneltä suihin. Siksi, että siihen tuli tilaisuus.
Jospa mies ei alunalkaenkaan ollut mielestään sitoutunut teihin kumpaankaan, ei hänen omatuntonsakaan soimannut. Eihän oikeasti rakastunut mies tee tuollaista.- Ideaa?
odota hääyötä ennen kuin suostut seksiin.
- nainen-
Jos ei osannut valita kumman haluaa,ja ahneena otti kummatkin..todella typerää hyväksikäyttöä teitä kohtaan:/.. Hyvä et pääsit siitä eroon.
- Mulla on..
tällä hetkellä suhde kolmeen naiseen. Kaksi on hyviä seksissä omalla tavallaan ja yksi on osaa tukea mua henkisesti. Erinomainen kominaatio.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874098Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242911No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760