Oletko harkinnut köysikiipeilyä ammatina?
Köulutan korkean paikan työtehtäviin,
koulutus sisältää köysitekniikoista aina
ankkurointeihin saakka.
Alalle voi pyrkiä niin yrittäjä kuin yksityinenkin.
Täytä lomake ja ota yhteyttä. 0s.
http://www.koysikiipeily.fi
Terveisin
Kouluttaja
Köysikiipeilytyöt
6
4159
Vastaukset
- naruttaa ))
Ootko ihan vakavissasi kouluttaja ??
Miksi yritys maksaisi koulutuksesta 100€/h kun yksityinen saa 60€/h. Ajatteliko ottaa rahan pimeästi yksityisiltä ?
Virheellisen laskun käsittely?? aika erikoista....
Onnea nyt kuitenkin....- Nimetön
Miksi erittelisin sivuilla yksityisen ja yrittäjän hinta laskennan, niihin vaikutta monikin tekiä.
Sovi haastattelu, niin katsotaan millainen paketti sinulle saadaan. Olen toiminut alalla pian 10 vuotta.
- StippaS
Mitenkä tämä mainokseksi tarkoitettu asiallinen asia nyrjähtää mielessäni ihan joksikin toiseksi..?? ;D
- Vincent
Tästä köysikiipeily koulutuksesta ja palvelusta vain hyvää sanottavaa. Hommansaa osaavat ja pitkällä kokemuksella. Suosittelen.
- neuvottelia
Ainakin sivusto näkyy olevan hyvin tehty... Tosin myyntineuvottelia on aika savolaismainen ilmaisu.
- 30vuotta
Voisi Suomi24 poistaa nämä vanhat kirjoitukset, koska koko toiminta on jo loppumassa Suomessa.. Jätetään tilaa nuoremmille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k395268- 853762
- 503170
- 623045
- 113035
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562393- 411878
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1461867Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….101825- 181751