Ensimmäistä kertaa Oulussa, tapahtuma joka ei jätä ketään kylmäksi :)) Lisätietoja_ http://sites.google.com/site/oulufight2009/
Oulu Fight
Teatrialla
3
1474
Vastaukset
- robkob
kerrankin saatiin tänne ouluun kunnon kamppailu tapahtuma niin eiköhän mennä joukolla kannustamaan pohjoisen pojat voittoon,tai ainaski suomalaiset.
- tyty89
Hei, siistiä pakko päästä kattoon kunnon mättöä!
- ikäräjaa
tyty89 kirjoitti:
Hei, siistiä pakko päästä kattoon kunnon mättöä!
eli sisään pääsee kuka vain ikään, näköön, kokoon tai sukupuoleen katsomatta, kunhan maksaa 5 euroa pääsymaksua. Iltatapahtuman lipulla pääsee myös päivätapahtumaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285