Mihin on "tennisässä" kadonnut? Ei ole kuulunut viikkoihin mitään, mediakaan ei enää noteeraa tätä "1. kierros ja lehtereille"-heppua. No ehkä se on älynnyt lopettaa, kun ei homma luonnistu.
Missäs nieminen luuraa?
tennisloser
5
535
Vastaukset
- so what
mun vanha mummokin pelaa paremmin kuin Nieminen
- h.h.
Jarkko Nieminen jatkaa kauttaan 25. maaliskuuta alkavassa Miamin ATP-turnauksessa.
- gilera
Suomen paras silti.Piste
- lähes yhtä kova kuin...
Suomen ykkönen kyllä joo,
mutta taitotasoltaan samaa luokkaa kuin päiväntasaajan Guinean paras murtomaahiihtäjä
- taas tuli voitto
Kannattaa siirtyä seiskan ja miestenlehtien sijaan lukemaan laadukkaampaa mediaa. Niistä löytyy paljonkin uutisia ykköstähdestämme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1204540Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv662619Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91146- 66872
- 21853
- 41835
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu120833Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N67807Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789