r-kioski

tulipa poikettua..kaks kertaa ekan ja vimpan.huh huh mitä asiakaspalvelua.oiskohan aika kokeilla josko eläkeputkeen..
41620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä perhana mene sisään ainakhan tuohon aikaan,se on KIINNI.Ei myyjiä,mutta päivällä kylläkin ja myyjät tosi asiallisia,hymyäkin löytyy.Olikohan varmasti Muonion R-kioski.

Äänestä
  • Muonion ärrällä on asiallisia myyjiä,joo-o. Mutta kyllä sieltä löytyy myöskin sellainen myyjä,joka ei ole toiveammatissa. Hän ei pidä lapsia/nuorisoa minään,palvelun taso on sen verran ala-arvoista

    Äänestä

joo mie olin siellä yhtäaikaa ja sie olet varmaan se nirppanokka akka joka oli vielä humalassa ja valitti kaikesta. erehdyit ovesta

Äänestä

Kyllä Ärrällä saa palvelua. Moniosaajia net ovat. Liput ja laput hoitavatten. Yksin kun olet ja neljättä tuntia pissaa piät niin ei ole hymy herkässä R-tätilläkään. Mie ainakin haluan käyä meän R:llä. Kiitos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ohikulkija. kirjoitti:

tulipa poikettua..kaks kertaa ekan ja vimpan.huh huh mitä asiakaspalvelua.oiskohan aika kokeilla josko eläkeputkeen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu