Ei ole twisti mitään

...http://www.mrlothar.fi/

Tähän verrattuna.
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sää ja sun paskalinkit tuntee jo kaikki.Saatanan pelle ....osaatko muuta kun noita pistetä enää ja vittuilua toisten nimillä joka sivuilla TÄH ???

Tunteeko kukaan oikeesti tätä Twistiä? EI varmaankaan kun tämä on yksi ääliö johon tutustuin netissä ja ei todellakaan kuuntele rockabillya.
Jos ei ole yksi heppu Turkusest...

Olet kohta käräjillä tietojen levittelystä!!!

Äänestä
  • Ei oikein viestistä selviä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...oikea rytmitaju ja oikea... kirjoitti:

...http://www.mrlothar.fi/

Tähän verrattuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu