moi mistä saisi tilattua ne hiuspidennys"tupsut" ja aika halvalla.. että paljon maksaa ne hiukset?
HIUS PIDENNYS???? vastatkaa!
kxzgv
6687
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sellasesta paikasta kun:www.chebella.fi.
varsinaisesti en tiedä, mistä niitä vai tilata, mutta eiköhän niitä kaikennäkösiä tukkuja ole..ja kannattaa mennä johonkin ammattikouluun käymään kun se parturipuoli tekee aika halvalla tollasia pidennyksiä..
mutta ensisijaisesti neuvon, että käyt jossain parturi liikkeessä kysymässä tätä asiaa
jos lähellä on jotain peruukkiliikettä kannattaa sieltä kysyy... nii ja jos turussa päin oot nii kauppahallista saa edeullisesti.
Eli älä etsi halpaa pidennyshiuskuitua! Saat halvalla jotain hemmetin indohiusta, joka on suomalaiseen hiuslaatuun verrattuna TODELLA paksua, karheaa ja takkuista. Lisäksi se on jouduttu käsittelemään niin monta kertaa, että olet vain vaikeuksissa halvan karvan kanssa, jota on vaikea hallita eikä se näytä edes kauniilta ja kiiltävältä. MM. Kinnunen myy tätä indohiusta. Jos haluat kauniin ja kestävän pidennyksen, jota voit käytää useamminkin kuin kerran (n.2-3kk kerrallaan) osta Remy-hiusta, jossa on mukana eurooppalaista hiuslaatua, sitä saat mm. hiusextra heinilältä, 170 euroa puntti, eli n. yksi puntti menee koko pään pidennykseen!
Minä kävin ostamassa Helsingissä Dimorassa. Siellä on mieletön värivalikoima, on suoraa, lainehtivaa ja kiharaa ja eri pituuksia.
Tosi hyvä laatuisia.
Onko kellään tosta www.chebella.fi: stä kokemusta? siellä on aika halpaa.. onko hyvälaatusia? onks noi ihan normaalin kokosia puntteja? ettei tarvi ostaa ienempää ku yks?